Založ si blog

Daniel – dnes v priamom prenose!

Mám na mysli proroctvo starovekého izraelského proroka Daniela (mimochodom jeho hebrejské meno znamená – mojim sudcom je Boh), ktorý pod Božou inšpiráciou pred viac ako 2 500 rokmi napísal tieto nadčasové slová:

“V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu (dnes je ním USA). Kráľ severu (súčasné Britské finančné impérium) naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a tiež mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava.”

Horecitované biblické inšpirované (neomylné) slova proroka Daniela môžeme dnes čítať v knihe, ktorá nesie jeho meno – Daniel, v jedenástej kapitole a v štyridsiatom verši. A akým spôsobom ‘drgol‘ kráľ juhu kráľa severu?

Stalo sa tak televíznym prehlásením novozvoleného USA prezidenta, D. Trumpa a s jeho inauguračným prejavom, ktorým doslova až vystrašil Britské impérium a jeho poskokov, dobre identifikovaných v danom prejave vo videu.

Všimnite si, prosím, veľkosť audiencie v porovnaní s inauguračným prejavom Joe Bidena, ale hlavne o čom Donald Trump hovorí a skoro neuveriteľné reakcie minulého prezidenta B Obamu a Hillary Clintonovej, bývalej sekretárky USA!

https://www.youtube.com/watch?v=ThtRvBUBpQ4
https://www.youtube.com/watch?v=nqZsDcWOdr4

Kde sa nachádzame na priamke času

23.07.2021

V dnešných dekádach ľudstvo prežíva kľúčovú fázu histórie na vesmírnej priamke času! Odhliadnúc od skutočnosti, že Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom je nadčasová a Večná Osobnosť, nie je to tak s ľuďmi, ktorí dnes prežívajú najkritickejšie časy, ale ani s anjelmi na nebi! Pretože keď dnešné časy pominú, nebude potreba venovať sa už vôbec nutnej [...]

Základy Spojených Štátov sa rozpadávajú!

01.07.2021

Dnes v Spojených Štátoch Amerických každý pilier udržateľnej civilizácie rozbíjajú na kusy: vládu zákona, rodinu, logiku a rozum, prvý dodatok USA a dokonca aj samotný koncept legálneho konštitucionálneho procesu! Všetko je súčasťou snahy o zničenie Spojených Štátov Amerických, aby mohla byť ich ústava USA zrušená globalistickými záujmami. Po vyhladení miliárd [...]

Ako vznikol život na Zemi?

13.06.2021

Mnohí ľudia dnes predpokladajú, že vedecky založený človek by zrejme povedal, že evolúciou a nábožensky založený – stvorením. No nemusí to tak byť vždy. Faktom je, že mnohí vzdelaní ľudia – vrátane vedcov – spochybňujú hodnovernosť evolučnej teórie. Prečo aj niektorí vedecky založení ľudia odmietajú prijať evolúciu ako vysvetlenie vzniku [...]

Koronavírus / Covid / Vakcína / Johnson & Johnson / J&J /

ONLINE: Je čas začať viniť nezaočkovaných, tvrdí guvernérka Alabamy

25.07.2021 07:20

V USA sa zvyšujú počty infikovaných, aj tlak, aby sa ľudia zaočkovali. Guvernérka Alabamy odkázala neočkovaným, že si vyberajú "hrozný životný štýl".

Boris Kollár

Kam sa stratil z parlamentu Boris Kollár? Podľa Fica zmizol na dovolenku

24.07.2021 20:42

Robert Fico vystúpil s procedurálnym návrhom, aby sa prerušilo rokovanie parlamentu, kým sa nevráti do sály jeho predseda Boris Kollár.

búrka, počasie, blesky

Českom sa cez víkend preženú intenzívne búrky sprevádzané silným vetrom

24.07.2021 17:54

Nad južnou polovicou krajiny sa búrky preženú už v sobotu večer. V nedeľu a v noci na pondelok sa rozšíria už na celé územie ČR.

miniorloj

Valča má kurióznu atrakciu: Nezáživný miniorloj pre vnímavých

24.07.2021 16:00

Nová atrakcia - rovnobežkový miniorloj zo surovín, ktoré mali skončiť v odpade - je poučná a príjemne sa pri nej oddychuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 9
Celková čítanosť: 10796x
Priemerná čítanosť článkov: 1200x

Autor blogu

Kategórie