Založ si blog

Aktivity kráľa Severu v čase konca

Aktivity biblického kráľa severu, ktorý je dnes celosvetovo reprezentovaný Britským Impériom, lenže teraz už nie je známe ako to bolo počas niekoľkých storočí ako mocná celosvetová námorná veľmoc, lebo postupne sa premenila na finančné svetové impérium adoptovaním mocného finančníctva v starovekých Benátkach za posledných asi 4 storočí. Prorocká kniha Daniela prorocky pod inšpiráciou predpovedala niekoľko detailov, ktoré sa dnes začínajú spĺňať celosvetovo pred očami celého sveta, aj keď väčšina a ľudstva tomu nedokáže pochopiť až do samého konca, lebo je na to potrebná pomoc Božieho ducha:

“Cap sa veľmi povyšoval, ale keď zmocnel, jeho veľký roh sa zlomil a na jeho mieste vyrástli štyri nápadné rohy na štyri svetové strany. A z jedného z nich vyrástol ďalší roh, malý, ktorý sa veľmi zväčšoval smerom na juh, na východ a k Okrase. Zväčšil sa tak, že dosiahol až k nebeskému vojsku, a strhol na zem niektorých z vojska a niektoré z hviezd a pošliapal ich. Trúfol si dokonca aj na Knieža vojska, ktorému ale bola odstránená stála obeť, a bola zvrhnutá svätyňa, ktorú ustanovil. A vojsko, aj stála obeť boli vydané do rúk toho rohu. Bolo to pre jeho priestupok. Zmietol pravdu na zem a všetko, čo robil, sa mu darilo.” – Daniel 8:8-12.

Cap reprezentoval Alexandra Veľkého, gréckeho kráľa, ktorý zomrel mladý a tak jeho kráľovstvo bolo rozdelené medzi jeho štyroch generálov, z ktorých najvýznamnejší boli generál v Asýrii (kráľ severu alebo aj dnešné Britské Impéium) a generál v Egypte (kráľ juhu dnes reprezentovaný USA republikou). Kráľ severu sa v čase konca bude vyvyšovať až k nebesiam proti Kniežaťu kniežat (Božiemu nebeskému kráľovi, Ježišovi Kristovi a aj jeho svätým spolukráľom)! Predtým, ako bude v samom konci časov zničený, podmaní si kráľa juhu a zároveň celosvetovo bude zmietať, hádzať pravdu a šliapať ju pred očami celého sveta!

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

Diablova banka medzinárodných zúčtovaní

05.09.2023

Ten svet ovládajú zlé finančné elity, ktoré vždy operujú v tieni spoločnosti, ukryté pred verejnosťou. Presunutím takých operácií do zákulisia sú vládcovia chránení pred hnevom ľudí. Potrebovali sa však chrániť aj pred stíhaním národných vlád, a preto si už vytvorili takzvané „suverénne štáty“. Suverénny štát je malá oblasť, ktorá nepodlieha zákonom [...]

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Bratislava polícia Dúbravka

Krvavá dráma v Dúbravke. Aký mal strelec podľa psychiatra motív?

28.09.2023 19:05

Muž strieľal na sídlisku v Bratislave do ľudí aj policajtov.

voľby 2023, urny

Je Slovensku treba deravé moratórium? Volebný rozruch síce stíšilo, no ani zďaleka nemá volič od politikov pokoj

28.09.2023 19:00

Volebné moratórium momentálne zakazuje politickým stranám a koalíciám viesť volebnú kampaň a médiám informovať o ich pozitívnom, aj negatívnom hodnotení.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 101
Celková čítanosť: 199860x
Priemerná čítanosť článkov: 1979x

Autor blogu

Kategórie