Založ si blog

Diablova banka medzinárodných zúčtovaní

Tento svet dnes ovládajú zlé finančné elity, ktoré operujú v tieni spoločnosti, ukryté pred verejnosťou. Presunutím svojich operácií do zákulisia sú vládcovia chránení pred hnevom ľudí. Potrebovali sa však chrániť aj pred stíhaním vlád, a tak si vytvorili vlastné takzvané „suverénne štáty“. Suverénny štát je malá oblasť, ktorá nepodlieha zákonom krajiny a je v podstate nedotknuteľná. 

Príkladom takéhoto suverénneho štátu (okrem Vatikanu alebo OSN a City of London) je Banka pre medzinárodné zúčtovanie, ktorá dohliada na viac ako 50 centrálnych bánk, čo z nej robí no jednu z najmocnejších finančných entít na svete v rukách lordov z Londýna alebo dnes už väčšinou ľudstva neuznávanym, že zaniknutým Britským Impériom! 

Ešte mocnejším suverénnym štátom je City of London s rozlohou jednej štvorcovej míle v srdci Londýna. On je finančným centrom sveta a sídlom britských elít, kde majú svoje kancelárie stovky bánk. Nie je riadená britskou vládou, ale naopak, kraľovskou! City of London má svoje vlastné súdy, políciu, neohrozené svojou suverenitou, samosprávou a vládne väčšine Zeme.

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

zmenpoistovnu, pr, nepouzivat

POZOR! Posledná šanca zmeniť poisťovňu je DNES: Ktorá zdravotná poisťovňa vás poteší najviac?

30.09.2023 00:00

Pripravili sme si preto základné porovnanie dvoch súkromných zdravotných poisťovní, ktoré sa najviac bijú, kto ponúkne najlepšie benefity.

dodavka, čr, migranti

Bieloruský prevádzač natlačil do dodávky 33 migrantov, v ČR mu hrozí 8 rokov

29.09.2023 23:01

Občan Bieloruska prevážal namiesto paliet s tovarom v uzavretom nákladovom priestore dodávky ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200091x
Priemerná čítanosť článkov: 1962x

Autor blogu

Kategórie