Založ si blog

Ťažko rozoznateľné výroky odpadlíka SV!

Nemohol som si odpustiť citovať “démonické” poznámky-odpovede autora knihy Sám Jehova sa stal Kráľom, mnohých podkastov, a aj článkov a jeho internetného fóra, kde veľmi ľstivým, skoro ale i nerozoznateľným slobodomurárskym štýlom, ktorý používajú predstavitelia SV, takzvaný (ešte dnes Kristom nezvolený) Verný a Rozvážny Otrok v Ježišovom druhom príchode:

“Bez ohľadu na to, aké osobné dôvody mohli mať, mnohí bývalí svedkovia Jehovoví sú i šťastní, že našli zámienku na opustenie Strážnej veže. Môžu si predstaviť, že Jehova Boh nikdy nemal nič spoločné s „takým kultom“, v ktorom oni vyrastali.” Ale teraz perlička už vsunutá samým administrátorom: “Niektorí z nich však teraz zrejme škrípu zubami a myslia si, že možno Jehova niečo urobí”.

“Nikdy som netvrdil, že mám zdroj pravdy. Každý vie, že klameš. Dôvod, prečo rastúci počet svedkov verí tomu, čo hovorím, je ten, že moje posolstvo je priamo z Písma a len hovorím a aj píšem z autority Jehovu. Pretože ľudia počujú zvuk pravdy v informáciách, ktoré uvádzam, nerobí z nich modloslužobníkov. Znamená to, že veria v Božie slovo. Som len Kristovým otrokom, poslom”.

“Ach, teraz sa do toho dostávame, však? To, že som ťa vymazal za predávanie tvojich kalvínskych predurčených výkalov neznamená, že to nemôžeš predávať už inde. Choď si založiť webovú stránku. Vytváraj videá, aj podcasty. Vyjadri svoj názor. Chceš len prístup k ľuďom, ktorých obviňuješ, i že sú modloslužobníkmi. Aké je to pokrytecké? Ale faktom je, že ja som zodpovedný za toto moje vlastné fórum, no ako „strážca brány“ je mojou povinnosťou kontrolovať, kto môže či nie uverejňovať komentáre. Teraz, keď sme to vyriešili, dovidenia”!

Začiatok idei Nového Svetového Poriadku

10.05.2024

V roku 1910 sa skupina medzinárodných bankárov tajne stretla na malom ostrove pri pobreží Georgie, zvanom Jekyll. Ich plán: sformulovať program zničiť finančnú štruktúru Ameriky. Aby to urobili, oni presadil Woodrowa Wilsona do prezidentského úradu, ale v roku 1913 Woodrow Wilson podpísal zákon o federálnych rezervách, a ajfederálnu daň z príjmu. Roku 1921 títo [...]

Poisťovne plánujú klimatické uzamknutia!

30.04.2024

Niektoré poisťovne menia svoje politiky pre korporácie a prerušenia podnikania, čo sa zdá byť v očakávaní vládnych blokád, pre klimatické zmeny, pod označením „udalosti počasia“. Zdá sa ale, že vláda sa toto leto pripravuje na nové blokády pod zámienkou klimatických zmien. A lenže sa už pripravujú na obmedzenie cestovania od začiatku do polovice júna. Tiež, že [...]

Skutočný dôvod existencie Strážnej Veže

28.04.2024

Koniec 19. Storočia bol charakterizovaný nárastom študentov Biblie vo forme mnohých skupín, očakávajúcich druhý príchod Ježiša Krista. Medzi nimi boli mnohé skupiny adventistov a evanjelikov devätnásteho storočia. V tom čase mali začiatok aj svedkovia Jehovoví, ale pod menom Študenti Biblie, vedení horlivým kresťanom pod menom Chase T. Russell, ktorý ich formoval do [...]

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:38

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

SR Košice nemocnica poliklinika zdravotníctvo KEX

Penta posilňuje svoj vplyv v zdravotníctve. Štát jej za 11 miliónov eur predal košickú nemocnicu

27.05.2024 17:17

Železnice sa snažili areál neúspešne predať od roku 2021, kedy bola vyvolávacia cena až 13,3 milióna eur.

súd, fico, atentát, cintula, šts

Po atentáte na Fica sa začali v online priestore šíriť hoaxy, napríklad „ukrajinská stopa“

27.05.2024 17:10

Podľa projektu Infosecurity.sk išlo v prvom rade o obviňovanie opozičných politických strán či médií hlavného prúdu z toho, že čin vyprovokovali.

krajná pravica

Štvrtina europarlamentu krajne pravicová? Le Penová vyzvala Meloniovú na vytvorenie superskupiny

27.05.2024 16:54

Nacionalistické strany v celej Európskej únii by mali z júnových volieb vyjsť výrazne silnejšie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 125
Celková čítanosť: 246148x
Priemerná čítanosť článkov: 1969x

Autor blogu

Kategórie