Založ si blog

Začiatok idei Nového Svetového Poriadku

V roku 1910 sa skupina medzinárodných bankárov tajne stretla na malom ostrove pri pobreží Georgie, zvanom Jekyll. Ich plán: sformulovať program zničiť finančnú štruktúru Ameriky. Aby to urobili, oni presadil Woodrowa Wilsona do prezidentského úradu, ale v roku 1913 Woodrow Wilson podpísal zákon o federálnych rezervách, a ajfederálnu daň z príjmu. Roku 1921 títo medzinárodní bankári založili Radu pre Zahraničné Vzťahy (CFR – Council of Foreign Relations). 

Vláda USA využila skúsenosti CFR v oblasti financií a zahraničných vecí a jedna z ich študijnéých skupín, Poradný výbor pre povojnovú Politiku, sa stala súčasťou ministerstva zahraničia v roku 1941. No tajomstvo cieľa tejto študijnej skupiny bolo pripraviť kongres a ľudí tejto krajiny, prijať založenie Organizácie Spojených národov (OSN), ktorá aj bola iniciovaná v roku 1945, sa nesnaží presadzovať svetový mier a spoluprácu – bol to prvý krok k jednej vláde celého sveta, ktorá sa teraz nazýva Nový Svetový Poriadok – Nová Celosvetová vláda!

Rada pre Zahraničné Vzťahy (CFR) je dcérskou spoločnosťou skupiny The Round Table Organization (Spoločnosť Okrúhleho Stola) britských elitárov ovládaných najmocnejšou rodinou na celom svete – Rothschildovcami, a ktorí prostredníctvom organizácie známej ako Illuminati, riadia celosvetové dianie od roku 1776. The Ilumináti ovládajú svetových lídrov a peniaze, ktoré riadia ich krajiny. Môžu si zvoliť prezidenta a zároveň môžu aj zabiť prezidenta. 

Môžu vypnúť ropu a ponoriť svet do jednej vojny! Aj keď fungujú pod najprísnejším utajením, ich ciele sú známe už viac ako 2000 rokov!

Celé Sväté Písmo pochádza od Boha …

13.07.2024

Celý verš v Biblii, kde sa táto veta nachádza v knihe 2. Timotejovi 3:16, ale celý inšpirovaný text už znie následovne: “Celé Písmo pochádza od Boha (je vdýchnuté Bohom Jehovom, čiže napísané pod vplyvom Božieho svätého ducha) je užitočné na vyučovanie, na karhanie, na nápravu všetkého a na výchovu k tomu, čo je správne, aby bol Boží človek celkom [...]

Nehanbia sa za úplatky od Big Farma!

12.06.2024

Prečo lekári bežne berú úplatky od farmaceutických firiem a ani sa za to nehanbia? Ak ste sa ale niekedy čudovali, prečo sa napríklad pri liečbe rakoviny používajú len určité farmaceutické produkty a metódy, odpoveď súvisí so skorumpovaným zdravotníckym systémom a lekármi, ktorí sú podplatení, aby presadzovali vysoko ziskové protokoly farmaceutického priemyslu. Nie je [...]

Keby apoštol Pavol písal svoje blogy

30.05.2024

Zo všetkých inšpirovaných listov Novej Zmluvy Kresťanských-Gréckych Svätých Písiem, apoštol Pavol napísal viac ako polovicu – 14 z 27 inšpirovaných kníh! Tieto, ale i spolu s ostatnými 13-timi majú podoný význam pre nás, ako keď apoštol nám opísal význam 39 inšpirovaných kníh Starej Zmluvy alebo inšpirovaných Židovských-hebrejských Pisiem: “Všetko, čo [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 128
Celková čítanosť: 256009x
Priemerná čítanosť článkov: 2000x

Autor blogu

Kategórie