Založ si blog

Kde sa nachádzame na priamke času

V dnešných dekádach ľudstvo prežíva kľúčovú fázu histórie na vesmírnej priamke času! Odhliadnúc od skutočnosti, že Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom je nadčasová a Večná Osobnosť, nie je to tak s ľuďmi, ktorí dnes prežívajú najkritickejšie časy, ale ani s anjelmi na nebi!

Pretože keď dnešné časy pominú, nebude potreba venovať sa už vôbec nutnej otázke Zvrchovanosti celého vesmíru! Má právo Stvoriteľ rozhodovať o tom, čo je správne a čo je nesprávne pre jeho inteligentné osoby, anjelov na nebi a ľudí na Zemi? A kto a ako sa rozhodne táto orázka?

Podobne ako architekt domu zabuduje do plánov systém bezpečnosti a poplašného zariadenia (Heb. 3:4), presne tak je to aj so Stvoriteľom celého vesmíru vrátane jeho inteligentných bytostí! A ako v stavaní domov a iných stavieb, takéto bezpečnostné zariadenia sa inštalujú na samý nakoniec.

Dnes sa už blížime k obdobiu času, keď sa zakrátko dovŕši táto črta stvorenia, podľa inšpirovaných slov apoštola Pavla adresovaných pomazaným členom kresťanskému zboru alebo adoptovaným synom Všemohúceho Boha a preto aj bratom Ježiša Krista, nachádzajúci sa v meste Efezus na Blízkom Východe:

“Štedro nás zahrnul touto nezaslúženou láskavosťou so všetkou múdrosťou a rozumnosťou, keď nám oznámil sväté tajomstvo…že keď sa naplní určený čas, zriadi správu, pod ktorou zhromaždí všetky veci v Kristovi, veci v nebesiach a veci na zemi. Tak budú všetky veci zhromaždené v Kristovi.” – Efezanom 1:8-10.

Cez ich náboženstvo poznáme globalistov!

24.02.2024

Aby ste pochopili, čo je luciferianizmus (náboženstvo globalistov), predstavte si ho ako anti-boha, vojnu proti prírode alebo vojnu proti prirodzenému stavu ľudstva maskovanú ako “osvietenstvo“. To je dôvod, prečo sa globalisti snažia zaviesť ale extrémne opačný pohľad na každú prirodzenú dispozíciu. Jedným z takýchto falošných príbehov je predstava ľudských [...]

Psychológia tvorenia masového vnímania

05.02.2024

Technika gaslightingu* má, samozrejme, pre dnešok veľký význam, lebo sa využíva v celosvetovom meradle, ktoré nemá v histórii obdobu! Dnes žijeme vo svete, kde miera dezinformácií a otvoreného klamstva dosiahla taký stav, že možno vôbec po prvý raz vidíme, že väčšina sveta začína spochybňovať svoju vlastnú a okolitú úroveň zdravého rozumu! Táto vedecká [...]

Aká budúcnosť je ponúkaná ľudstvu!

30.01.2024

Profesor Mattias Desmet diskutuje o svojej práci, ktorá spája minulé historické epizódy toho, čo sa nazýva „masová formácia“ (alebo masová psychóza ľudí) a súčasné udalosti. Sme na temnej ceste, poháňanej nejasnými hercami, ktorí ťahajú i za naše emocionálne nitky, aby vytvorili strach a izoláciu, aby presadili svoju agendu technokratickej kontroly našich životov, [...]

Izrael / Pásmo Gazy / UNRWA /

UNRWA zamestnáva vyše 450 členov Hamasu či Islamského džihádu, tvrdí Izrael

04.03.2024 20:43

Už skôr Izrael uviedol, že 12 zamestnancov UNRWA sa priamo podieľalo na teroristickom útoku zo 7. októbra.

Malá vodná elektráreň Dobrohošť, simulácia, záplavy, lužné lesy, delta, Dunaj

V ramene Dunaja sa začala umelá záplava, bude trvať takmer mesiac

04.03.2024 20:21

Simulovaná záplava sa začína skôr ako po minulé roky.

Interrupcie / Eiffelova veža /

Francúzsky parlament schválil ústavné právo žien na interrupciu

04.03.2024 19:53

Francúzsko sa tak stane prvou krajinou na sveta, ktorá bude ženám ústavou garantovať právo na ukončenie tehotenstva.

Jack Teixeira

Američan Teixeira priznal vynesenie tajných armádnych informácií

04.03.2024 19:21

Gardista Jack Teixeira predtým pred súdom vyhlasoval, že je nevinný.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 230315x
Priemerná čítanosť článkov: 1952x

Autor blogu

Kategórie