Založ si blog

Proroctvo v priamom prenose pokračuje!

“Vstúpi aj do krajiny Okrasy a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov. Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt neunikne. Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta. A Líbyjčania a Etiópčania pôjdu v jeho šľapajach.” – Daniel 11:41-43.

Kniha-kníh, Sväté Písmo alebo ako sa všeobecne pozná počas skoro 2 000 rokov pod názvom Biblia, je večná Kniha Večného Boha, Zvrchoveného Vládcu a Stvoriteľa celého vesmíru a všetkého života v ňom, vrátane inteligentných bytostí ne nebi – anjelov, ale i ľudských bytostí na tejto úžasne prekrásnej a zázračnej planéte Zem v najpríjemnejšej pozícii v našej galaxii!

Horecitovaný biblický inšpirovaný verš Božieho proroka Daniela obsahuje ale niekoľko detailov, z ktorých si vyberieme dnes len jeden! Kráľ severu, podľa biblickej histórie, je v súčasnosti Britské imperium (nie UK), už nie vo forme námornej svetovej veľmoci ako až do nedávna, ale dnes vo forme svetového peňažníctva, ktoré dnes kontroluje najväčšie banky na celom svete!

A spomenuli sme v minulom článku, kráľ juhu dnes predstavuje Spojené Štáty Americké alebo najmocnejšiu demokratickú krajinu v celej historii sveta, ktorá až dodnes, a počas posledných viac ako 250 rokov, od svojho založenia, neustále bojovala proti oligarchom sveta, ktoré sú reprezentované Britskou ríšou na čele svetovej oligarchie a globalistov!

Autor Biblie, pred viac ako 2 500 rokmi, predpovedal dnešnú situáciu, a inšpirovanými slovami proroka Daniela oznámil, že kráľ severu: “bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta”! Znalci, informovaní ľudia si tiež uvedomujú, že najviac zadlženou krajinou na svete je USA! Jej situácia sa horší denne! Mimochodom, staroveký Egypt (dnes moderné USA) bol originálny kráľ juhu!

Môže jednotlivec tvoriť niečo z ničoho?!

09.08.2022

Zvážte si túto myšlienku: ‚V skutočnosti sa nič nové nevytvára. Osoba si niečo pamätá alebo stavia na predchádzajúcich znalostiach pridaním ďalšieho logického kroku v dlhom historickom procese. Prečo tieto tvrdenia? Pretože ak človek skutočne tvoril niečo nové, odkiaľ to vzišlo? Nemohlo to prísť odnikadiaľ! V určitom zmysle to už muselo tu byť‘! To [...]

Proroctvo Daniela v priamom prenose!

01.08.2022

“Cap sa veľmi povyšoval, ale keď zmocnel, jeho veľký roh sa zlomil a na jeho mieste vyrástli štyri nápadné rohy na štyri svetové strany. Z jedného z nich vyrástol ďalší roh, malý, ktorý sa veľmi zväčšoval smerom na juh, na východ a k Okrase. Zväčšil sa tak, že dosiahol až k nebeskému vojsku, strhol na zem niektorých z vojska [...]

V celej Európe budú zhasínať lampy!

30.07.2022

“Všetko, čo bolo napísané predtým, bolo napísané na naše poučenie, aby sme vďaka svojej vytrvalosti a úteche, ktorú dáva Písmo, mali nádej.” – Rimanom 15:4. 4. augusta 1914 o 23:00 Británia vyhlásila vojnu Nemecku, čím sa ukončil mesiac diplomatických intenzívnych manévrov nielen zo strany britského ministra zahraničných vecí Sira Edwarda Graya, ale aj [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 47
Celková čítanosť: 95529x
Priemerná čítanosť článkov: 2033x

Autor blogu

Kategórie