Založ si blog

Proroctvo v priamom prenose pokračuje!

“Vstúpi aj do krajiny Okrasy a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov. Rozprestrie svoju moc nad krajinami, ani Egypt neunikne. Bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta. A Líbyjčania a Etiópčania pôjdu v jeho šľapajach.” – Daniel 11:41-43.

Kniha-kníh, Sväté Písmo alebo ako sa všeobecne pozná počas skoro 2 000 rokov pod názvom Biblia, je večná Kniha Večného Boha, Zvrchoveného Vládcu a Stvoriteľa celého vesmíru a všetkého života v ňom, vrátane inteligentných bytostí ne nebi – anjelov, ale i ľudských bytostí na tejto úžasne prekrásnej a zázračnej planéte Zem v najpríjemnejšej pozícii v našej galaxii!

Horecitovaný biblický inšpirovaný verš Božieho proroka Daniela obsahuje ale niekoľko detailov, z ktorých si vyberieme dnes len jeden! Kráľ severu, podľa biblickej histórie, je v súčasnosti Britské imperium (nie UK), už nie vo forme námornej svetovej veľmoci ako až do nedávna, ale dnes vo forme svetového peňažníctva, ktoré dnes kontroluje najväčšie banky na celom svete!

A spomenuli sme v minulom článku, kráľ juhu dnes predstavuje Spojené Štáty Americké alebo najmocnejšiu demokratickú krajinu v celej historii sveta, ktorá až dodnes, a počas posledných viac ako 250 rokov, od svojho založenia, neustále bojovala proti oligarchom sveta, ktoré sú reprezentované Britskou ríšou na čele svetovej oligarchie a globalistov!

Autor Biblie, pred viac ako 2 500 rokmi, predpovedal dnešnú situáciu, a inšpirovanými slovami proroka Daniela oznámil, že kráľ severu: “bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta”! Znalci, informovaní ľudia si tiež uvedomujú, že najviac zadlženou krajinou na svete je USA! Jej situácia sa horší denne! Mimochodom, staroveký Egypt (dnes moderné USA) bol originálny kráľ juhu!

Tretia svetová vojna je s informáciami!

18.04.2024

Významní rečníci, vrátane profesora M. Inoueho a výskumníka modernej histórie Chikatsu Hayashiho, predniesli v Japonsku presvedčivé prejavy pred demonštrantmi, ktoré odhalili znepokojujúcu dynamiku medzi globálnymi zdravotníckymi autoritami a farmaceutickými agendami! Vyzval ľudí, aby sa postavili proti aplikovaniu genetických vakcín do svojich tiel, čím naznačil, že [...]

Ťažko rozoznateľné výroky odpadlíka SV!

05.04.2024

Nemohol som si odpustiť citovať “démonické” poznámky-odpovede autora knihy Sám Jehova sa stal Kráľom, mnohých podkastov, a aj článkov a jeho internetného fóra, kde veľmi ľstivým, skoro ale i nerozoznateľným slobodomurárskym štýlom, ktorý používajú predstavitelia SV, takzvaný (ešte dnes Kristom nezvolený) Verný a Rozvážny Otrok v Ježišovom druhom príchode: [...]

Učitelia v DE zakázali žiakom piť vodu!

18.03.2024

Desiatkam malých školákov v jednej progresivistickej škole v Nemecku bolo povedané, že nemôžu piť vodu, pretože by to mohlo uraziť moslimov, ktorí dodržiavajú pôsť počas aktuálne prebiehajúceho ramadánu! Médium NIUS v Nemecku, prinieslo túto správu, že piataci informovali svojich rodičov o tomto incidente po tom, čo sa dvaja učitelia v škole rozhodli nechať ich [...]

France Moulin Rouge

Ostalo len LIN ROUGE. Vrtuľa legendárneho mlyna na streche parížskeho kabaretu sa zrútila

25.04.2024 09:29

Svetoznámy kabaret je jednou z tamojších najnavštevovanejších turistických atrakcií.

izrael, hamas, zbrane

Hamas zloží zbrane, ak vznikne palestínsky štát, povedal predstaviteľ hnutia

25.04.2024 09:16

Hnutie Hamas vládne od roku 2007 v Pásme Gazy.

Jemen, USS Carney

Loď v Červenom mori zostrelila raketu, k útoku sa prihlásili húsíovia

25.04.2024 08:40

Vypálená raketa pravdepodobne mierila na loď MV Yorktown plaviacu sa pod americkou vlajkou.

Mikuláš Černák, súd

Zatiaľ nie, odkázal Černák. Na súde nastal zvrat, rozhodovať o jeho prepustení sa bude o týždeň, boss bossov prehovorí

25.04.2024 08:00, aktualizované: 09:52

Kedy sa dozvieme verdikt, zatiaľ nie je známe. V prípade ešte stále pribúdajú návrhy na doplnenie dokazovania a procesné strany ich môžu podať aj počas pojednávania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 122
Celková čítanosť: 239562x
Priemerná čítanosť článkov: 1964x

Autor blogu

Kategórie