Založ si blog

Aký mal Stvortieľ dôvod pre Veľkú Potopu!

Ak sa sústredime a pochopíme to, aký mal Stvoriteľ dôvod, aby priniesol celosvetovú Potopu, potom môžeme začať chápať dnešnú celosvetovú situáciu a pochopíme aj Boží dôvod na to, aby v blizkej budúcnosti nastal Armagedon!

V prvej knihe Mojžišovej, a v kapitole tri, vo verši dvadsaťdva Mojžiš pod inšpiráciou tak napísal: ‚Potom Boh Jehova povedal: „Človek sa stal ako jeden z nás, lebo vie, čo je dobré a čo zlé. Teraz sa postarám o to, aby nevystrel ruku, nevzal ovocie aj zo stromu života, nejedol z neho a nežil večne.“

Výraz ‘ako jeden z nás’ je podobný výrazu z tej istej knihy, ale teraz v prvej kapitole a vo verši dvadsaťšesť je pod inšpiráciou napísané: ‘Urobme človeka na svoj obraz, aby sa nám podobal. Nech vládne…nad celou zemou.”

Z knihy evanjélium Jána jasne vyplyva, že v horecitovaných biblických veršoch Stvoriteľ hovoril so svojim prvorodeným a zároveň jednosplodeným (jedna, ale len jediná bytosť priamo stvorená Bohom) synom, Ježišom Kristom alebo Michaelom.

Dnes sa ale už nachádzame v situácii, keď sa veda dostala do bodu, kde vážne veria, že oni dnes dokážu predĺžiť ľudský život do nekonečna, ale pre výhody iba elít tohoto sveta, ktorý v skutočnosti je pod nadvládou Satana Diabla, ktorého elity uctievajú!

Všetko v živote skryté raz vyjde na svetlo!

22.05.2022

Všetci dnes sme svedkami najúžasnejšieho vývoja celosvetovo! A bez rozdielu kde na tejto Zemi žijeme, všetci ale môžeme sledovať denne ako sa situácia rozvýja na každej úrovni ľudskej spoločnosti! Hlavne jej morálny kolaps! Ježiš to predpovedal takto: “Ďalej im povedal: ‚Slúži azda lampa na to, aby ju položili pod kôš alebo pod posteľ? Nedáva sa na [...]

Ako hrdina alebo náplň do kanóna!

19.04.2022

Stvoriteľ všetkého života, anjelov na nebi a ľudí na Zemi, obdaril svoje bytosti z lásky slobodnou vôľov! Každý sa môže sám, dobrovoľne rozhodnúť, ako bude žiť svoj život až do samej smrti i v súčasnoti. Zjednodušením témy článku zúžime tému na tému titulky! V súčasnosti, podľa už dnes jasne a hojne dostupných faktov a dôkazov, všetci ľudia na tejto [...]

Väčšina neuverí ani detailným faktom!

15.04.2022

Žijeme vo svete, nad ktorým vládnu temné sily, podľa inšpirovaných slov apoštola Jána. Jeho prvý list pomazaným bratom Ježiša Krista informuje: “Vieme, že pochádzame z Boha, ale celý svet je v moci toho zlého (Satana Diabla a jeho démonov).” – 1. Jána 5:10. Božie Slovo obsahuje niesmierne množstvo príkladov od samého začiatku, až do konca sveta, [...]

Igor Matovič, György Gyimesi, NR SR

Matovič zaútočil na progresívcov aj Čaputovú: Je smutné, že osud rodín závisí od jednej osoby

28.05.2022 16:24

Zastavili sme progresívny úpadkový valec a rodiny povýšili z pivnice na piedestál spoločnosti, chváli sa minister financií Igor Matovič (OĽaNO).

Milan Majerský

KDH sa obulo do vlády: Slovensko je vo vážnej energetickej kríze

28.05.2022 16:06

Slovensko je vo vážnej energetickej kríze s rizikom obrovských dosahov na životy občanov a vláda zlyháva v krízovom riadení a krízovej komunikácii.

Matovič, Kremský, parlament

Kremský o stretnutí Matoviča s ĽSNS k balíčku: Nerobil by som z toho slona

28.05.2022 14:53

Poslanec PeterKremský (OĽaNO) na adresu SaS povedal, že v súvislosti so spoluprácou s ĽSNS „nás očierňujete, opľúvate“.

Viktor Orbán, summit EÚ, 21. 10. 2021

Orbán hovoril s Johnsonom. Stojí pri EÚ, ale pri energiách nebude riskovať

28.05.2022 13:43

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán a britský premiér Borisom Johnson označili situáciu za znepokojivú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 75622x
Priemerná čítanosť článkov: 1939x

Autor blogu

Kategórie