Založ si blog

Keby Ježiš Kristus písal vlastné blogy -1

Zamyslíme sa nad Ježišovými slovami, adresovanými apoštolovi Jánovi na konci prvého storočia nášho letopočtu v poslednej inšpirovanej knihe Božieho Slova – Biblie, menom Apokalypsis v gréčtine, ale Zjavenie, preložené do dnešného Slovenského jazyka: 

“Toto je zjavenie, ktoré dal Boh Ježišovi Kristovi, aby ukázal svojim otrokom, čo sa má zakrátko stať. A Ježiš poslal svojho anjela, prostredníctvom ktorého predložil zjavenie v symbolických obrazoch svojmu otrokovi Jánovi.” Zja. 1:1.

Už v tomto prvom veši vidíme niekoľko slov, či výrazov, na pochopenie ktorých by sme potrebovali hlbšie poznanie Božieho Slova, písaného pod inšpiráciou minulými prorokmi Stvoriteľa pre vzdelanie ľudstva v snahe získať poznanie, ktoré nám dá nádej!

Kniha Zjavenie obsahuje informáciu o budúcich detailoch ľudstva, žijúceho pred koncom tohoto systému vecí, ktoré sa majú “zakrátko stať”! Lebo kniha bola napísaná pred asi 1 900 rokmi, z hľadiska krátkeho života dnešného človeka (v priemere 70-80 rokov)!

A v živote ľudí každej generácie odvtedy až dodnes, sa uskutočňovali veci napísané pod inšpiráciou Božími prorokmi, ktorých splnenie do detailov bude večne dôkazom pre ľudí v budúcnosti, že Biblia je absolútne správna a zároveň zázračná kniha!

Pre dodatočnú informáciu si všimnime zdroj informácie knihy Zjavenie a proces, akým bol komunikovaný ľudstvu: Boh Stvoriteľ dal Zjavenie svojmu synovi, Ježišovi Kristovi, ktorý cez svojho anjela ho poskytol svojim pomazaným bratom na Zemi!

Na úvod krátke slovo od Abdrušina!

08.06.2023

PÁSKA padá a viera sa stáva presvedčením. Len v presvedčení je oslobodenie a spása! Hovorím len k tým, ktorí vážne hľadajú. Musia byť schopní a ochotní vecne skúmať toto vecné! Náboženskí fanatici a kolísaví rojkovia mali by sa radšej vzdialiť, lebo Pravde škodia. Avšak zlovoľní a nevecní majú sami nájsť v týchto slovách svoje odsúdenie. Posolstvo [...]

Splňuje sa proroctvo v priamom prenose!

05.06.2023

“V čase konca sa s ním bude tlačiť kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava … vstúpi aj do krajiny Okrasy, a mnoho krajín padne … bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta…ale znepokoja ho správy z východu a zo [...]

Hviezdne vojny – Impérium vracia úder!

03.06.2023

Vytlačenie Tuckera Carlsona na Fox News je v Spojených štátoch veľkou udalosťou. To hovorí o tom, akí USA, ako národ, sú zbavení akejkoľvek formy kultúrnej stability. Každý kanál sociálnych médií úplne vybuchol. Milióny opustili Fox a tento exodus bude určite pokračovať. Akcie spoločnosti Fox sa prepadli a potom sa stabilizovali. Carlson je jednoznačne najvplyvnejšou [...]

Boris Kollár,

S Ficom nie. Kollár: Kultúrne otázky pôjdu po voľbách bokom. Šimečka a KDH to musia akceptovať

09.06.2023 07:16

Šéf PS je pripravený diskutovať aj s KDH a konzervatívcami. Zopakoval, že životné partnerstvá sú jedna z priorít PS.

Nemecko, Ukrajina, Rusko, konflikt, vojna, NATO

Ukrajina chce s pomocou Holandska získať španielsky Patriot umiestnený v Turecku. Erdoganovi sa to nepáči

09.06.2023 07:00

Holandsko a Ukrajina chcú od Španielska, aby odovzdalo jeden zo svojich dvoch protivzdušných systémov Patriot napadnutej krajine.

sunak, biden

Biden si pomýlil Sunakovu funkciu, nazval ho prezidentom. Pohotovo sa opravil

09.06.2023 06:50

Biden ocenil, že britsko-americké vzťahy sú vo veľmi dobrom stave.

Trump

Trump: Obvinili ma v kauze 'falošných škatúľ'. Je to hoax, som nevinný

09.06.2023 06:31

Donald Trump vo štvrtok oznámil, že bol trestne obvinený z prechovávania utajovaných dokumentov vo svojom floridskom sídle.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 159566x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie