Založ si blog

Bude hovoriť hrozné veci proti Bohu!

Myšlienka v titulke je vzatá z biblickej knihy Daniela, kde no až v jedenástej kapitole a tridsiatom šiestom verši čítame: “Ten kráľ (kráľ severu) si bude robiť, čo sa mu zachce. Bude sa vyvyšovať, bude sa pozdvihovať nad každého boha a bude hovoriť hrozné veci proti Bohu bohov. Vo všetkom bude úspešný, kým sa neskončí verejné odsúdenie. Lebo to, o čom je rozhodnuté, sa musí stať.” – Daniel 11:36. 

Podľa WEF prišlo nové jedno svetové náboženstvo, ktoré spája celé ľudstvo v uctievaní pri oltári klimatickej vedy, technokomunizmu a eugeniky. Ak je pre vás ťažké uveriť, že WEF Klausa Schwaba zašlo ale až tak ďaleko, zjavne ste nevenovali pozornosť vývoju v poslednom čase. Pravá ruka Klausa Schwaba Yuval Noah Harari oznámil, že WEF bol vo svojich plánoch taký úspešný, že nadobúda božské sily!

Svetové ekonomické fórum (WEF) strávilo desaťročia tichou infiltráciou demokraticky zvolených vlád, prenikaním do vládnych kabinetov a využívaním obrovského vplyvu na svet z chodieb Schwabovho švajčiarskeho úkrytu v Davose. Títo tyrani svetovej elity sa teraz stali arogantnými a tak istými si svojím vlastným úspechom. Dnes sa už vôbec neskrývajú v tieni a spoza opony neťahajú bábkové šnúrky!

Všetci títo ľudia a mnohí iní patriaci do takej skupiny sú v podstate len ľudské bábky ťahané démonmi alebo padlými anjelmi Satana Diabla, ktorý zakrátko bude zvrhnutý z nebies na Zem a aj jeho hlavný sluha, anglo-americké impérium, utrpí smrteľnú ranu, z ktorej ale vyviazne a cez OSN bude vládnuť celému svetu komunistickým systémom a celosvetovým novým náboženstvom, hovoriac hrozné veci proti Bohu bohov!

Základné princípy učenia Abdrušina

24.01.2023

Dielo Posolstvo Grálu predstavuje to čo si Oskar Ernst Bernhardt sám (umelecké meno nemeckého spisovateľa-filozofa Abdrušina) predstavil, ako ucelený obraz celého sveta, jeho stvorenia a zákonov, ktoré ho riadia, a miesta človeka v ňom. Zároveň je aj jeho praktickým usmernením pre človeka túžiaceho po Pravde, i po živote podľa Božej vôle. Autor diela Posolstvo Grálu sa [...]

Koho si vyvolil Boh Stvoriteľ za svojich!

21.01.2023

“Bratia, veď viete aj podľa seba, že Boh Jehova nepovolal mnoho tých, ktorí sú múdri z ľudského hľadiska, ani mnoho mocných, ani mnoho urodzených. Vyvolil si to, čo je pre svet nezmyselné, aby zahanbil múdrych. Vyvolil si to, čo je pre svet slabé, aby zahanbil silných. A vyvolil si to, čo je pre svet bezvýznamné a čím sa pohŕda – to, čo sa považuje za nič – [...]

Len Jehova Boh je hodný našej dôvery!

16.01.2023

Ako ukázala ľudská skúsenosť v histórii, je hlúposť dôverovať ľudskej múdrosti, ktorá nerešpektuje podstatné veci života. Nemôžeme dôverovať človeku, že vyrieši obrovské problémy ľudskej rodiny. Len Jehova Boh, náš Všemohúci Stvoriteľ, má lieky na všetky neduhy! Takže keď ide o takú veľkú životnú záležitosť, ako hľadanie vedenia v týchto dnešných [...]

Miloš Zeman

Zeman končí. Nezanechá myšlienkový odkaz, tvrdí politológ

29.01.2023 14:00

Po desiatich rokoch nahradí Miloša Zemana v prezidentskom kresle Petr Pavel. Čo po súčasnej hlave štátu v českej politike zostane?

Peter Pčolinský

Pčolinský: Ak neprejde ani jeden termín volieb, nastúpi úradnícka vláda

29.01.2023 13:40

Potvrdil, že Sme rodina je za najskorší termín volieb.

Petr Pavel, Zuzana Čaputová

Pavel: Najkrajšiu gratuláciu som dostal od slovenskej prezidentky

29.01.2023 12:24

Pavel tiež zopakoval, že by rád spoločne s Čaputovou navštívil Ukrajinu.

Rishi Sunak

Britský premiér Sunak odvolal predsedu Konzervatívnej strany Zahawiho

29.01.2023 11:18

Dôvodom je závažné porušenie pravidiel platných pre členov vlády, ktorého sa dopustil pri riešení svojich daňových nezrovnalostí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 120936x
Priemerná čítanosť článkov: 1920x

Autor blogu

Kategórie