Založ si blog

Od samého začiatku oznamujem koniec!

Stvoriteľ, Jehova Boh, Večne Zvrchovaný Vládca vesmíru, Všemohúci a Vševediaci už pred začiatkom stvorenia vedel, čo urobí, aby v celom vesmíre večne vládol mier, ale i bezpečnosť! Preto inšpiroval svojho proroka Izaiáša, aby to v patričnom čase zverejnil:

“Od začiatku oznamujem koniec a oddávna to, čo sa ešte nestalo. A hovorím: ‚Moje rozhodnutie bude platiť, urobím všetko, čo chcem.’Už od východu volám dravého vtáka, z ďalekej krajiny muža, ktorý uskutoční moje rozhodnutie. Ale čo som povedal, to urobím, svoj zámer vykonám.” – Izaiáš 46:10.

Keď stvoril svojho jednosplodeného syna (prvý, jediný priamo stvorený Bohom) na svoj obraz, ustanovil ho hovorcom pre všetky miliardy jeho anjelov, nebeských synov, potom cez neho stvoril materiálny vesmír a nakoniec pripravil planétu Zem na obývanie ľuďmi, ktorých stvoril na svoj obraz (na náš – na Boží a synov – obraz)!

Urobil to počas šiestich sedem tisícových časových úsekov a nekoniec prehlásil siedmy sedemtísícový časový úsek alebo siedmy deň ako svätý, lebo v ňom odpočíval zo svojej tvorivej aktivity! No áno, už na samom začiatku ho prehlásil svätý, pretože v ňom urobil všetko potrebné na to, aby sa už nikdy viac neopakovala vzbúra, akej sa dopustil anjel – Satan Diabol!

Psychológia tvorenia masového vnímania

05.02.2024

Technika gaslightingu* má, samozrejme, pre dnešok veľký význam, lebo sa využíva v celosvetovom meradle, ktoré nemá v histórii obdobu! Dnes žijeme vo svete, kde miera dezinformácií a otvoreného klamstva dosiahla taký stav, že možno vôbec po prvý raz vidíme, že väčšina sveta začína spochybňovať svoju vlastnú a okolitú úroveň zdravého rozumu! Táto vedecká [...]

Aká budúcnosť je ponúkaná ľudstvu!

30.01.2024

Profesor Mattias Desmet diskutuje o svojej práci, ktorá spája minulé historické epizódy toho, čo sa nazýva „masová formácia“ (alebo masová psychóza ľudí) a súčasné udalosti. Sme na temnej ceste, poháňanej nejasnými hercami, ktorí ťahajú i za naše emocionálne nitky, aby vytvorili strach a izoláciu, aby presadili svoju agendu technokratickej kontroly našich životov, [...]

Dôvod vytvorenia web strany avoidjw.org

25.01.2024

Táto internetová webová stránka (avoidjw.org) bola vytvorená, aby skutočne pomohla všetkým uctievateľom, ale zvlášť svedkom Jehovovým dozvedieť sa detaily im neznané o ovládajúcej a tajnostkárskej povahe organizácie stojacej za Svedkami Jehovovými, často vo svete označovanej ako „Spoločnosť“, „Organizácia“ alebo „Strážna veža“. Avoidjw.org poskytujú [...]

EÚ, Európska únia, vlajka

Mihál vyzval Brusel brániť právny štát na Slovensku, Hajšel hovoril o politickom boji

23.02.2024 06:58

Vo štvrtok bolo vypočúvanie zástupcov Európskej komisie v Európskom parlamente vo Výbore pre kontrolu rozpočtu (CONT) s účasťou slovenských poslancov.

Pranie špinavých peňazí / Peniaze / Euro /

Sídlom nového úradu EÚ na boj proti praniu špinavých peňazí bude Frankfurt

23.02.2024 06:41

V závažných prípadoch alebo pri opakovanom porušení zákona bude mať tento úrad právomoc uvaliť aj sankcie.

cannabis, marihuana, konope

Bundestag hlasuje o legalizácii konope na rekreačné účely

23.02.2024 06:26

Prípadné schválenie umožní dospelým ľuďom obmedzené pestovanie a tiež vlastnenie až 50 gramov tejto drogy na rekreačné účely.

húfnica M777, vojna na Ukrajine, streľba, kanón, vojaci

ONLINE: ABC News: Na jar a v lete môže mať Ukrajina katastrofálny nedostatok munície

23.02.2024 06:20, aktualizované: 07:23

Ak Ukrajina nedostane od USA sľúbenú pomoc v miliardách dolárov, tak už počas jari môže čeliť "katastrofálnemu" nedostatku munície, píše ABC News.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 117
Celková čítanosť: 228348x
Priemerná čítanosť článkov: 1952x

Autor blogu

Kategórie