Založ si blog

Pre vašu informáciu – od Abdrušina!

Úvodné slová v knihe Vo svetle Pravdy od nemeckého spisovateľa a filozofa Oskara Ernsta Bernhardta alebo podľa jeho mesiášskeho mena Abdrušin:

Obväz padá a domnienka sa stáva presvedčením. Oslobodenie a vykúpenie spočíva iba v presvedčení! Obraciam sa len na serióznych záujemcov. Musia byť schopní a ochotní túto záležitosť preskúmať objektívne!

Náboženskí fanatici a nezodpovední nadšenci sa môžu držať bokom, pretože škodia pravde. Čo sa týka zlomyseľných a zaujatých, nájdu svoj rozsudok v samotných slovách.

Posolstvo zasiahne len tých, ktorí v sebe otvorene nesú iskru pravdy a túžbu byť skutočnými ľudskými bytosťami. Všetkým takým sa to stane žiarivým svetlom a žezlom. Povedie ich to neochvejne von zo všetkého chaosu súčasného zmätku.

Nasledujúce Slovo neprináša nové náboženstvo, ale je určené ako pochodeň na pomoc všetkým vážnym poslucháčom či čitateľom, ktorí nájdu tú správnu cestu, ktorá ich dovedie do vytúženej výšky.

Duchovne napredovať môže len ten, kto sa zdokonaľuje. Blázon, ktorý na to používa cudzie pomôcky vo forme hotových názorov druhých kráča po svojej ceste ako o barlách, pričom ignoruje svoje vlastné zdravé končatiny.

Ale vo chvíli, keď smelo využije všetky schopnosti, ktoré v ňom driemu a čakajú na jeho zavolanie, aby mu pomohol pri svojom vzostupe využívať talent, ktorý mu bol zverený, v súlade s cieľom a vôľou svojho Stvoriteľa, ľahko prekoná všetky prekážky, ktoré sa ho snažia odviesť.

Preto sa zobuďte! Skutočná viera spočíva iba v presvedčení a presvedčenie prichádza výlučne prostredníctvom nepružné zvážovania a skúmania! Uistite sa, že ste skutočne nažive v nádhernom Stvorení svojho Boha!

Oskar Ernst Bernhardt a.k.a. Abdruschin

(Autor článku – v skutočnosti horeuvedené slová sa v žiadnom prípade nedajú porovnať s inšpirovanými slovami Biblie! Ale nech každý čitateľ sa rozhodne sám!)

SZO je dnes jedinou vládou sveta!

14.05.2023

Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) je dnes skutočnou jednou jedinou celosvetovou vládou, bez toho, aby si to všetci ľudia na Zemi ale vôbec uvedomili! Lenže na rozdiel od minulých impérií sveta, ktoré zastupovali jednu krajinu-kulturu, ktorá svojou armádou vojakov alebo lodných námorníkov na určitý čas ovládala rozsiahlé územia! Vedeli ste, že keď SZO vyhlási [...]

Kde sa dnes hrabe Sodoma a Gomora!

11.05.2023

Veľmi hlboko znepokojená matka informuje o svojom srdcervúcom plaču do celého sveta. Vysvetľuje, ako sa malé deti v tisíckach škôl učia navzájom masturbovať, mať orálny sex, hrať všetky druhy sexuálnych hier, a sú vystavené nahým (transgender) dospelým ľuďom a podobne! Je to súčasť povinného učebného plánu, ktorý zverejnila Rutgers Foundation, ktorá v [...]

SV je príkladom odpadlíckeho Izraela!

10.05.2023

Majte však na pamäti, že to neznamená, že medzi nimi nie sú žiadni chápaví. Naopak, nepochybne môže byť veľa takých, ktorí hľadajú pravdu v písme, pretože majú veľa, veľa otázok týkajúcich sa toho, čo ich učí Spoločnosť Strážna veža. Ale ani to neznamená, že medzi nimi nie je nikto, kto by nebol úprimný. Nie, pretože proroctvo jasne naznačuje, že mnohí z [...]

voľby, volebná schránka, urna

Minister obrany Sklenár: Dezinformácie sa sústredia na kampaň, proces volieb v SR neovplyvnia

02.06.2023 16:53

Predčasné parlamentné voľby, ktoré sa budú na Slovensku konať 30. septembra, označil za dôležitý akt v rámci demokratického systému.

ČR Praha SR MO Sklenár Černochová Stretnutie

Minister Sklenár: Systém protivzdušnej obrany by mohla zaobstarať ešte táto vláda

02.06.2023 16:20

Minister obrany Martin Sklenár rokoval s českou rezortnou partnerkou Janou Černochovou.

Žiaci / Telesná výchova / Telocvik /

Splnomocnenec vlády verí v schválenie tretej hodiny telesnej, Kollár pripustil zmenu postoja

02.06.2023 16:19

Prezidentka vrátila vo štvrtok parlamentu na opätovné prerokovanie novelu školského zákona.

nemocnica bory

Pacienti žiadajú prehodnotiť postoj VšZP k zmluve pre nemocnicu Bory

02.06.2023 16:01

Proces zazmluvňovania s poskytovateľom zdravotnej starostlivosti stále prebieha a poisťovňa postupne posudzuje žiadosti, ktoré dostáva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 155103x
Priemerná čítanosť článkov: 1869x

Autor blogu

Kategórie