Založ si blog

Pre vašu informáciu – od Abdrušina!

Úvodné slová v knihe Vo svetle Pravdy od nemeckého spisovateľa a filozofa Oskara Ernsta Bernhardta alebo podľa jeho mesiášskeho mena Abdrušin:

Obväz padá a domnienka sa stáva presvedčením. Oslobodenie a vykúpenie spočíva iba v presvedčení! Obraciam sa len na serióznych záujemcov. Musia byť schopní a ochotní túto záležitosť preskúmať objektívne!

Náboženskí fanatici a nezodpovední nadšenci sa môžu držať bokom, pretože škodia pravde. Čo sa týka zlomyseľných a zaujatých, nájdu svoj rozsudok v samotných slovách.

Posolstvo zasiahne len tých, ktorí v sebe otvorene nesú iskru pravdy a túžbu byť skutočnými ľudskými bytosťami. Všetkým takým sa to stane žiarivým svetlom a žezlom. Povedie ich to neochvejne von zo všetkého chaosu súčasného zmätku.

Nasledujúce Slovo neprináša nové náboženstvo, ale je určené ako pochodeň na pomoc všetkým vážnym poslucháčom či čitateľom, ktorí nájdu tú správnu cestu, ktorá ich dovedie do vytúženej výšky.

Duchovne napredovať môže len ten, kto sa zdokonaľuje. Blázon, ktorý na to používa cudzie pomôcky vo forme hotových názorov druhých kráča po svojej ceste ako o barlách, pričom ignoruje svoje vlastné zdravé končatiny.

Ale vo chvíli, keď smelo využije všetky schopnosti, ktoré v ňom driemu a čakajú na jeho zavolanie, aby mu pomohol pri svojom vzostupe využívať talent, ktorý mu bol zverený, v súlade s cieľom a vôľou svojho Stvoriteľa, ľahko prekoná všetky prekážky, ktoré sa ho snažia odviesť.

Preto sa zobuďte! Skutočná viera spočíva iba v presvedčení a presvedčenie prichádza výlučne prostredníctvom nepružné zvážovania a skúmania! Uistite sa, že ste skutočne nažive v nádhernom Stvorení svojho Boha!

Oskar Ernst Bernhardt a.k.a. Abdruschin

(Autor článku – v skutočnosti horeuvedené slová sa v žiadnom prípade nedajú porovnať s inšpirovanými slovami Biblie! Ale nech každý čitateľ sa rozhodne sám!)

Celé Sväté Písmo pochádza od Boha …

13.07.2024

Celý verš v Biblii, kde sa táto veta nachádza v knihe 2. Timotejovi 3:16, ale celý inšpirovaný text už znie následovne: “Celé Písmo pochádza od Boha (je vdýchnuté Bohom Jehovom, čiže napísané pod vplyvom Božieho svätého ducha) je užitočné na vyučovanie, na karhanie, na nápravu všetkého a na výchovu k tomu, čo je správne, aby bol Boží človek celkom [...]

Nehanbia sa za úplatky od Big Farma!

12.06.2024

Prečo lekári bežne berú úplatky od farmaceutických firiem a ani sa za to nehanbia? Ak ste sa ale niekedy čudovali, prečo sa napríklad pri liečbe rakoviny používajú len určité farmaceutické produkty a metódy, odpoveď súvisí so skorumpovaným zdravotníckym systémom a lekármi, ktorí sú podplatení, aby presadzovali vysoko ziskové protokoly farmaceutického priemyslu. Nie je [...]

Keby apoštol Pavol písal svoje blogy

30.05.2024

Zo všetkých inšpirovaných listov Novej Zmluvy Kresťanských-Gréckych Svätých Písiem, apoštol Pavol napísal viac ako polovicu – 14 z 27 inšpirovaných kníh! Tieto, ale i spolu s ostatnými 13-timi majú podoný význam pre nás, ako keď apoštol nám opísal význam 39 inšpirovaných kníh Starej Zmluvy alebo inšpirovaných Židovských-hebrejských Pisiem: “Všetko, čo [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 128
Celková čítanosť: 256029x
Priemerná čítanosť článkov: 2000x

Autor blogu

Kategórie