Založ si blog

Extrémizmus v Biblii svedkov Jehovových!

Predpokladám, že pre každú organizáciu, ktorá si nie je plne vedomá toho, ako Jehovovi svedkovia fungujú, by sa zdalo, že ich literatúra nie je extrémistická. Ale tak dovoľte mi poukázať na niektoré texty v ich biblii, ktoré sa pri prvom čítaní ich Biblie nemusia zdať takpovediac „extrémistické“: Jób 8:13; 13:16; 15:34; 17:8; 20:5; 27:8; 34:30; 36:13; Žalm 35:16; Príslovia 11:9; Izaiáš 9:17; 10:6; 33:14; Jeremiáš 23:15 a Daniel 11:32.

Vo všetkých týchto veršoch je použité slovo, ktoré nenájdete v žiadnom inom preklade biblie. Tam použité slovo je „odpadlík“. Možno si teraz nemyslíte, že ide o extrémizmus. Lenže! Spýtajte sa však ktoréhokoľvek Jehovovho svedka v Rusku, čo oni považujú za odpadlíkov a ako sa na nich pozerajú. Potom uvidíte, že väčšina Jehovových svedkov pri zmienke o takýchto osobách prejaví určitý strach.

Mali by sme zdôrazniť, že slovo „odpadlík“ je grécke slovo. Všetky vyššie uvedené texty sa nachádzajú v Starom zákone, (alebo Hebrejských písmach), Prekladu Nového Sveta. Dať slovo „odpadlík“ do Starého zákona je rovnako smiešné, ako dať slovo „Kristus“ do Starého zákona. Slovo „Kristus“ v SZ zo zrejmých dôvodov nenájdete. Pre aký dôvod teda Jehovovi svedkovia vkladajú do SZ slovo „odpadlík“?

To slovo je zámerne vložené do Hebrejských Písiem PNS z extrémistických dôvodov. Je to tak, aby nahnal strach do sŕdc ich prívržencov voči osobám, ktoré úmyselne opustia toto náboženstvo. Zabezpečuje, aby sa členovia s takými nerozprávali. Horšie je, že s takými sa má zaobchádzať s opovrhnutím. Jehovovi svedkovia by takéto osoby ani nepozdravili. Ide o udržanie a kontrolu členstva. Ide o extrémistický čin!

Cez ich náboženstvo poznáme globalistov!

24.02.2024

Aby ste pochopili, čo je luciferianizmus (náboženstvo globalistov), predstavte si ho ako anti-boha, vojnu proti prírode alebo vojnu proti prirodzenému stavu ľudstva maskovanú ako “osvietenstvo“. To je dôvod, prečo sa globalisti snažia zaviesť ale extrémne opačný pohľad na každú prirodzenú dispozíciu. Jedným z takýchto falošných príbehov je predstava ľudských [...]

Psychológia tvorenia masového vnímania

05.02.2024

Technika gaslightingu* má, samozrejme, pre dnešok veľký význam, lebo sa využíva v celosvetovom meradle, ktoré nemá v histórii obdobu! Dnes žijeme vo svete, kde miera dezinformácií a otvoreného klamstva dosiahla taký stav, že možno vôbec po prvý raz vidíme, že väčšina sveta začína spochybňovať svoju vlastnú a okolitú úroveň zdravého rozumu! Táto vedecká [...]

Aká budúcnosť je ponúkaná ľudstvu!

30.01.2024

Profesor Mattias Desmet diskutuje o svojej práci, ktorá spája minulé historické epizódy toho, čo sa nazýva „masová formácia“ (alebo masová psychóza ľudí) a súčasné udalosti. Sme na temnej ceste, poháňanej nejasnými hercami, ktorí ťahajú i za naše emocionálne nitky, aby vytvorili strach a izoláciu, aby presadili svoju agendu technokratickej kontroly našich životov, [...]

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Izrael / Pásmo Gazy / UNRWA /

UNRWA zamestnáva vyše 450 členov Hamasu či Islamského džihádu, tvrdí Izrael

04.03.2024 20:43

Už skôr Izrael uviedol, že 12 zamestnancov UNRWA sa priamo podieľalo na teroristickom útoku zo 7. októbra.

Malá vodná elektráreň Dobrohošť, simulácia, záplavy, lužné lesy, delta, Dunaj

V ramene Dunaja sa začala umelá záplava, bude trvať takmer mesiac

04.03.2024 20:21

Simulovaná záplava sa začína skôr ako po minulé roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 230321x
Priemerná čítanosť článkov: 1952x

Autor blogu

Kategórie