Založ si blog

Extrémizmus v Biblii svedkov Jehovových!

Predpokladám, že pre každú organizáciu, ktorá si nie je plne vedomá toho, ako Jehovovi svedkovia fungujú, by sa zdalo, že ich literatúra nie je extrémistická. Ale tak dovoľte mi poukázať na niektoré texty v ich biblii, ktoré sa pri prvom čítaní ich Biblie nemusia zdať takpovediac „extrémistické“: Jób 8:13; 13:16; 15:34; 17:8; 20:5; 27:8; 34:30; 36:13; Žalm 35:16; Príslovia 11:9; Izaiáš 9:17; 10:6; 33:14; Jeremiáš 23:15 a Daniel 11:32.

Vo všetkých týchto veršoch je použité slovo, ktoré nenájdete v žiadnom inom preklade biblie. Tam použité slovo je „odpadlík“. Možno si teraz nemyslíte, že ide o extrémizmus. Lenže! Spýtajte sa však ktoréhokoľvek Jehovovho svedka v Rusku, čo oni považujú za odpadlíkov a ako sa na nich pozerajú. Potom uvidíte, že väčšina Jehovových svedkov pri zmienke o takýchto osobách prejaví určitý strach.

Mali by sme zdôrazniť, že slovo „odpadlík“ je grécke slovo. Všetky vyššie uvedené texty sa nachádzajú v Starom zákone, (alebo Hebrejských písmach), Prekladu Nového Sveta. Dať slovo „odpadlík“ do Starého zákona je rovnako smiešné, ako dať slovo „Kristus“ do Starého zákona. Slovo „Kristus“ v SZ zo zrejmých dôvodov nenájdete. Pre aký dôvod teda Jehovovi svedkovia vkladajú do SZ slovo „odpadlík“?

To slovo je zámerne vložené do Hebrejských Písiem PNS z extrémistických dôvodov. Je to tak, aby nahnal strach do sŕdc ich prívržencov voči osobám, ktoré úmyselne opustia toto náboženstvo. Zabezpečuje, aby sa členovia s takými nerozprávali. Horšie je, že s takými sa má zaobchádzať s opovrhnutím. Jehovovi svedkovia by takéto osoby ani nepozdravili. Ide o udržanie a kontrolu členstva. Ide o extrémistický čin!

SZO je dnes jedinou vládou sveta!

14.05.2023

Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) je dnes skutočnou jednou jedinou celosvetovou vládou, bez toho, aby si to všetci ľudia na Zemi ale vôbec uvedomili! Lenže na rozdiel od minulých impérií sveta, ktoré zastupovali jednu krajinu-kulturu, ktorá svojou armádou vojakov alebo lodných námorníkov na určitý čas ovládala rozsiahlé územia! Vedeli ste, že keď SZO vyhlási [...]

Kde sa dnes hrabe Sodoma a Gomora!

11.05.2023

Veľmi hlboko znepokojená matka informuje o svojom srdcervúcom plaču do celého sveta. Vysvetľuje, ako sa malé deti v tisíckach škôl učia navzájom masturbovať, mať orálny sex, hrať všetky druhy sexuálnych hier, a sú vystavené nahým (transgender) dospelým ľuďom a podobne! Je to súčasť povinného učebného plánu, ktorý zverejnila Rutgers Foundation, ktorá v [...]

SV je príkladom odpadlíckeho Izraela!

10.05.2023

Majte však na pamäti, že to neznamená, že medzi nimi nie sú žiadni chápaví. Naopak, nepochybne môže byť veľa takých, ktorí hľadajú pravdu v písme, pretože majú veľa, veľa otázok týkajúcich sa toho, čo ich učí Spoločnosť Strážna veža. Ale ani to neznamená, že medzi nimi nie je nikto, kto by nebol úprimný. Nie, pretože proroctvo jasne naznačuje, že mnohí z [...]

voľby, volebná schránka, urna

Minister obrany Sklenár: Dezinformácie sa sústredia na kampaň, proces volieb v SR neovplyvnia

02.06.2023 16:53

Predčasné parlamentné voľby, ktoré sa budú na Slovensku konať 30. septembra, označil za dôležitý akt v rámci demokratického systému.

ČR Praha SR MO Sklenár Černochová Stretnutie

Minister Sklenár: Systém protivzdušnej obrany by mohla zaobstarať ešte táto vláda

02.06.2023 16:20

Minister obrany Martin Sklenár rokoval s českou rezortnou partnerkou Janou Černochovou.

Žiaci / Telesná výchova / Telocvik /

Splnomocnenec vlády verí v schválenie tretej hodiny telesnej, Kollár pripustil zmenu postoja

02.06.2023 16:19

Prezidentka vrátila vo štvrtok parlamentu na opätovné prerokovanie novelu školského zákona.

nemocnica bory

Pacienti žiadajú prehodnotiť postoj VšZP k zmluve pre nemocnicu Bory

02.06.2023 16:01

Proces zazmluvňovania s poskytovateľom zdravotnej starostlivosti stále prebieha a poisťovňa postupne posudzuje žiadosti, ktoré dostáva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 155099x
Priemerná čítanosť článkov: 1869x

Autor blogu

Kategórie