Založ si blog

Šokujúca správa o OSN a SZO agende!

Následná informácia môže pomôcť poctivým a úprimným osobám celosvetovo utvoriť si vlastný osobný názor!, či sa skutočne splňuje biblické proroctvo o konci našej ľudskej spoločnosti aspoň z hľadiska morálky! Šokujúca správa odhaľuje celosvetovú agendu Svetovej zdravotníckej organizácie a Organizáciou Spojených národov na normalizáciu pedofílie prostredníctvom materských a základných škôl:

‚Malé deti sú sexuálne bytosti, ktoré musia mať sexuálnych partnerov a začať so sexom čo najskôr. Lebo mať sex je ľudským právom bez ohľadu na vek. Z tohto dôvodu musia materské a základné školy učiť deti rozvíjať chtíč a sexuálnu túžbu, učiť sa masturbácii, budovať homosexuálne vzťahy, používať online pornografiu a učiť sa rôzne sexuálne techniky, ako je orálne sex a podobné sexuálne prektiky’!

Toto je v súčasnosti len obmedzený súhrn usmernení vydaných Svetovou zdravotníckou organizáciou a Organizáciou Spojených národov vzdelávacím orgánom na celom svete! Medzitým medzinárodné súdne organizácie vydávajú vyhlásenia, že sex medzi malými deťmi a dospelými by sa mal legalizovať, zatiaľ čo médiá vyzývajú na prijatie pedofílie ako normálnej sexuálnej orientácie!

“Slovo pochádzajúce od Boha jasne hovorí, že príde čas, keď niektorí odpadnú od viery, lebo sa budú zaoberať klamným učením, ktoré tvrdí, že je od Boha, a náukami démonov. Budú zvedení pokrytectvom klamárov, ktorých svedomie je znecitlivené, akoby bolo spálené vypaľovacím železom…a zlí a podvodníci budú postupovať od zlého k horšiemu a budú zvádzať a sami budú zvádzaní.” – 1. Timotejovi 4:1 a 2. Timotejovi 4:1.

SZO je dnes jedinou vládou sveta!

14.05.2023

Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) je dnes skutočnou jednou jedinou celosvetovou vládou, bez toho, aby si to všetci ľudia na Zemi ale vôbec uvedomili! Lenže na rozdiel od minulých impérií sveta, ktoré zastupovali jednu krajinu-kulturu, ktorá svojou armádou vojakov alebo lodných námorníkov na určitý čas ovládala rozsiahlé územia! Vedeli ste, že keď SZO vyhlási [...]

Kde sa dnes hrabe Sodoma a Gomora!

11.05.2023

Veľmi hlboko znepokojená matka informuje o svojom srdcervúcom plaču do celého sveta. Vysvetľuje, ako sa malé deti v tisíckach škôl učia navzájom masturbovať, mať orálny sex, hrať všetky druhy sexuálnych hier, a sú vystavené nahým (transgender) dospelým ľuďom a podobne! Je to súčasť povinného učebného plánu, ktorý zverejnila Rutgers Foundation, ktorá v [...]

SV je príkladom odpadlíckeho Izraela!

10.05.2023

Majte však na pamäti, že to neznamená, že medzi nimi nie sú žiadni chápaví. Naopak, nepochybne môže byť veľa takých, ktorí hľadajú pravdu v písme, pretože majú veľa, veľa otázok týkajúcich sa toho, čo ich učí Spoločnosť Strážna veža. Ale ani to neznamená, že medzi nimi nie je nikto, kto by nebol úprimný. Nie, pretože proroctvo jasne naznačuje, že mnohí z [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V kauze šikany rómskych chlapcov policajtmi súd zistil porušenie promptnosti konania

02.06.2023 15:30

Prípad sa viaže na udalosti z 21. marca 2009.

nord stream

Polícia prehľadala byt expartnerky podozrivého z výbuchov Nord Streamu

02.06.2023 15:26

Nemecké médiá pred časom informovali, že stopy vedú na Ukrajinu, pričom v prípade figurujú nastrčené firmy.

pilot, SU-25, ukrajina, stíhačka

Dron riadený umelou inteligenciou mal v simulácii zabiť operátora. Letectvo USA to odmieta

02.06.2023 14:27

Vojenskému dronu ovládanému pomocou AI ľudský operátor údajne bránil v splnení misie.

Ukrajina Rusko Vojna Invázia UARUS

Pekarová Adamová vidí Ukrajinu v NATO: Zakladajúci akt s Ruskom treba zrušiť

02.06.2023 14:14

Musíme sa zdržať návratu k bežným vzťahom, pretože ruská hrozba v blízkej budúcnosti ťažko úplne zmizne, dodala predsedníčka českej Poslaneckej snemovne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 155090x
Priemerná čítanosť článkov: 1869x

Autor blogu

Kategórie