Založ si blog

Aké je jediné skutočné riešenie sveta!

Vládcom sveta je jedno, aká ste rasa. Je im jedno, či ste gay, transgender alebo nebinárny. Nezaujíma ich, koľko nábojov môžete mať v zbrani. Nezaujíma ich, či máte dovolené ísť na potrat alebo nie. A nezáleží im na tom, či ste rasista, sexista, schopný človek, ageista, xenofób, homofób, transfób alebo fatfób. Nezáleží im na rôznorodom zastúpení v politike či médiách a nezáleží im na ich nedostatku. 

Záleží im len na tom, aby sme všetci stále mysleli, hovorili, pracovali, konzumovali a hlasovali spôsobom, ktorý ich udrží bohatými a silnými celosvetovo a nás chudobnými a bezmocnými. A s radosťou nás budú nútiť čo najintenzívnejšie sa hádať o veciach, ktoré ich nezaujímajú, aby sme neobracali svoju pozornosť na veci, na ktorých im veľmi záleží, a ktoré ich veľmi, veľmi zaujímanjú!

To neznamená, že všetky tieto problémy nie sú skutočnými problémami a v skutočnosti naši vládcovia získajú všetko tým, že vystupňujú nespravodlivosti týkajúce sa všetkých problémov, o ktoré sa nestarajú, aby udržali pozornosť aj v týchto vhodných oblastiach. Ale riešenie problémov, o ktoré sa naši vládcovia nezaujímajú, je rovnaké ako riešenie problémov, na ktorých záleží našim vládcom: zvrhnúť našich vládcov na celom svete!

V skutočnosti aj to je trochu ináč! My ľudia nemusíme zvrhovať nikoho! Nemusíme sa snažiť zmeniť ani systém, ani ich vládcov! O to sa postará Všemohúci Boh, Stvoriteľ! V skutočnosti to už pripravoval od času, keď povedal svojmu jednosplodenému (jedinému priamo stvorenému Bohom Všemohúcim, pretože všetko ostatné bolo urobené cez neho a pre neho – Ján 1:3) synovi, Michaelovi, Ježišovi Kristovi:

“Jehova povedal môjmu Pánovi: ‚Seď po mojej pravici, kým ti nepoložím tvojich nepriateľov ako podnož pod nohy‘. Jehova vystrie žezlo tvojej moci zo Sionu a povie: ‚Podmaňuj uprostred svojich nepriateľov‘.“ – Zjavenie 110:1, 2. Zatiaľ jeho syn od prvého storočia sa venoval inej, rovnako dôležitej aktivite, aby táto správa bola oznámená celosvetovo (Matuš 28:18-20)!

Celé Sväté Písmo pochádza od Boha …

13.07.2024

Celý verš v Biblii, kde sa táto veta nachádza v knihe 2. Timotejovi 3:16, ale celý inšpirovaný text už znie následovne: “Celé Písmo pochádza od Boha (je vdýchnuté Bohom Jehovom, čiže napísané pod vplyvom Božieho svätého ducha) je užitočné na vyučovanie, na karhanie, na nápravu všetkého a na výchovu k tomu, čo je správne, aby bol Boží človek celkom [...]

Nehanbia sa za úplatky od Big Farma!

12.06.2024

Prečo lekári bežne berú úplatky od farmaceutických firiem a ani sa za to nehanbia? Ak ste sa ale niekedy čudovali, prečo sa napríklad pri liečbe rakoviny používajú len určité farmaceutické produkty a metódy, odpoveď súvisí so skorumpovaným zdravotníckym systémom a lekármi, ktorí sú podplatení, aby presadzovali vysoko ziskové protokoly farmaceutického priemyslu. Nie je [...]

Keby apoštol Pavol písal svoje blogy

30.05.2024

Zo všetkých inšpirovaných listov Novej Zmluvy Kresťanských-Gréckych Svätých Písiem, apoštol Pavol napísal viac ako polovicu – 14 z 27 inšpirovaných kníh! Tieto, ale i spolu s ostatnými 13-timi majú podoný význam pre nás, ako keď apoštol nám opísal význam 39 inšpirovaných kníh Starej Zmluvy alebo inšpirovaných Židovských-hebrejských Pisiem: “Všetko, čo [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 128
Celková čítanosť: 256033x
Priemerná čítanosť článkov: 2000x

Autor blogu

Kategórie