Založ si blog

Aké je jediné skutočné riešenie sveta!

Vládcom sveta je jedno, aká ste rasa. Je im jedno, či ste gay, transgender alebo nebinárny. Nezaujíma ich, koľko nábojov môžete mať v zbrani. Nezaujíma ich, či máte dovolené ísť na potrat alebo nie. A nezáleží im na tom, či ste rasista, sexista, schopný človek, ageista, xenofób, homofób, transfób alebo fatfób. Nezáleží im na rôznorodom zastúpení v politike či médiách a nezáleží im na ich nedostatku. 

Záleží im len na tom, aby sme všetci stále mysleli, hovorili, pracovali, konzumovali a hlasovali spôsobom, ktorý ich udrží bohatými a silnými celosvetovo a nás chudobnými a bezmocnými. A s radosťou nás budú nútiť čo najintenzívnejšie sa hádať o veciach, ktoré ich nezaujímajú, aby sme neobracali svoju pozornosť na veci, na ktorých im veľmi záleží, a ktoré ich veľmi, veľmi zaujímanjú!

To neznamená, že všetky tieto problémy nie sú skutočnými problémami a v skutočnosti naši vládcovia získajú všetko tým, že vystupňujú nespravodlivosti týkajúce sa všetkých problémov, o ktoré sa nestarajú, aby udržali pozornosť aj v týchto vhodných oblastiach. Ale riešenie problémov, o ktoré sa naši vládcovia nezaujímajú, je rovnaké ako riešenie problémov, na ktorých záleží našim vládcom: zvrhnúť našich vládcov na celom svete!

V skutočnosti aj to je trochu ináč! My ľudia nemusíme zvrhovať nikoho! Nemusíme sa snažiť zmeniť ani systém, ani ich vládcov! O to sa postará Všemohúci Boh, Stvoriteľ! V skutočnosti to už pripravoval od času, keď povedal svojmu jednosplodenému (jedinému priamo stvorenému Bohom Všemohúcim, pretože všetko ostatné bolo urobené cez neho a pre neho – Ján 1:3) synovi, Michaelovi, Ježišovi Kristovi:

“Jehova povedal môjmu Pánovi: ‚Seď po mojej pravici, kým ti nepoložím tvojich nepriateľov ako podnož pod nohy‘. Jehova vystrie žezlo tvojej moci zo Sionu a povie: ‚Podmaňuj uprostred svojich nepriateľov‘.“ – Zjavenie 110:1, 2. Zatiaľ jeho syn od prvého storočia sa venoval inej, rovnako dôležitej aktivite, aby táto správa bola oznámená celosvetovo (Matuš 28:18-20)!

SZO je dnes jedinou vládou sveta!

14.05.2023

Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) je dnes skutočnou jednou jedinou celosvetovou vládou, bez toho, aby si to všetci ľudia na Zemi ale vôbec uvedomili! Lenže na rozdiel od minulých impérií sveta, ktoré zastupovali jednu krajinu-kulturu, ktorá svojou armádou vojakov alebo lodných námorníkov na určitý čas ovládala rozsiahlé územia! Vedeli ste, že keď SZO vyhlási [...]

Kde sa dnes hrabe Sodoma a Gomora!

11.05.2023

Veľmi hlboko znepokojená matka informuje o svojom srdcervúcom plaču do celého sveta. Vysvetľuje, ako sa malé deti v tisíckach škôl učia navzájom masturbovať, mať orálny sex, hrať všetky druhy sexuálnych hier, a sú vystavené nahým (transgender) dospelým ľuďom a podobne! Je to súčasť povinného učebného plánu, ktorý zverejnila Rutgers Foundation, ktorá v [...]

SV je príkladom odpadlíckeho Izraela!

10.05.2023

Majte však na pamäti, že to neznamená, že medzi nimi nie sú žiadni chápaví. Naopak, nepochybne môže byť veľa takých, ktorí hľadajú pravdu v písme, pretože majú veľa, veľa otázok týkajúcich sa toho, čo ich učí Spoločnosť Strážna veža. Ale ani to neznamená, že medzi nimi nie je nikto, kto by nebol úprimný. Nie, pretože proroctvo jasne naznačuje, že mnohí z [...]

Kríž / Cirkev / Náboženstvo /

Stovky páchateľov a takmer tisíc obetí. Španielska katolícka cirkev zverejnila prvú správu o zneužívaní maloletých

02.06.2023 17:40

Podľa cirkvi bolo 83 % obetí a 99 % páchateľov mužského pohlavia a viac ako 60 % páchateľov je už po smrti.

voľby, volebná schránka, urna

Minister obrany Sklenár: Dezinformácie sa sústredia na kampaň, proces volieb v SR neovplyvnia

02.06.2023 16:53

Predčasné parlamentné voľby, ktoré sa budú na Slovensku konať 30. septembra, označil za dôležitý akt v rámci demokratického systému.

ČR Praha SR MO Sklenár Černochová Stretnutie

Minister Sklenár: Systém protivzdušnej obrany by mohla zaobstarať ešte táto vláda

02.06.2023 16:20

Minister obrany Martin Sklenár rokoval s českou rezortnou partnerkou Janou Černochovou.

Žiaci / Telesná výchova / Telocvik /

Splnomocnenec vlády verí v schválenie tretej hodiny telesnej, Kollár pripustil zmenu postoja

02.06.2023 16:19

Prezidentka vrátila vo štvrtok parlamentu na opätovné prerokovanie novelu školského zákona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 155110x
Priemerná čítanosť článkov: 1869x

Autor blogu

Kategórie