Založ si blog

SZO je dnes jedinou vládou sveta!

Svetová zdravotnícka organizácia (SZO) je dnes skutočnou jednou jedinou celosvetovou vládou, bez toho, aby si to všetci ľudia na Zemi ale vôbec uvedomili! Lenže na rozdiel od minulých impérií sveta, ktoré zastupovali jednu krajinu-kulturu, ktorá svojou armádou vojakov alebo lodných námorníkov na určitý čas ovládala rozsiahlé územia!

Vedeli ste, že keď SZO vyhlási pandémiu, zákony všetkých národov sa zrušia a celý svet sa podriadi takzvanej „ústave“ SZO?

Vedeli ste, že SZO môže kedykoľvek vyhlásiť pandémiu na základe akéhokoľvek, ale aj podvodného diagnostického nástroja?

Vedeli ste, že SZO vyhlásila pandémiu C0VID-19, na základe vážne chybného testu PCR, ktorý produkuje až 94 % falošne pozitívnych výsledkov?

Vedeli ste, že všetky národy sveta sú už ale viazané nespochybniteľným podriadením sa akýmkoľvek usmerneniam, ktoré vydáva SZO?

Vedeli ste, že SZO je vlastnená a kontrolovaná súkromnými osobami, ktoré nie sú nikým demokraticky zvolené?

Vedeli ste, že vďaka tomu je SZO v skutočnosti už súkromným subjektom, ktorý vládne celému svetu – mimo akejkoľvek formy demokracie?

Vedeli ste, že celý zdravotný systém nášho sveta vlastnia finanční oligarchovia, ktorí ho využívajú na ovládnutie celého ľudstva? Zároveň vedeli ste, že to je veľmi, veľmi, ale aj veľmi pravdepodobne iba hoax?

Ťažko rozoznateľné výroky odpadlíka SV!

05.04.2024

Nemohol som si odpustiť citovať “démonické” poznámky-odpovede autora knihy Sám Jehova sa stal Kráľom, mnohých podkastov, a aj článkov a jeho internetného fóra, kde veľmi ľstivým, skoro ale i nerozoznateľným slobodomurárskym štýlom, ktorý používajú predstavitelia SV, takzvaný (ešte dnes Kristom nezvolený) Verný a Rozvážny Otrok v Ježišovom druhom príchode: [...]

Učitelia v DE zakázali žiakom piť vodu!

18.03.2024

Desiatkam malých školákov v jednej progresivistickej škole v Nemecku bolo povedané, že nemôžu piť vodu, pretože by to mohlo uraziť moslimov, ktorí dodržiavajú pôsť počas aktuálne prebiehajúceho ramadánu! Médium NIUS v Nemecku, prinieslo túto správu, že piataci informovali svojich rodičov o tomto incidente po tom, čo sa dvaja učitelia v škole rozhodli nechať ich [...]

Žiadny človek nebude mať výhovorku!

15.03.2024

Už sa to stalo ale viackrát, no tá najvýznamnejšia historická skutočnosť, ktorá nám objasní myšlienku v titulke sa udiala počas Norimberského Procesu! Mnohí obvinení, lekári, doktori a vojenskí predstavitelia snažili ospravedlniť svoju prítomnosť v kriminálnych aktoch výhovorkou: Ja, my sme to nevedeli! Niečo podobné, ale na celosvetovej úrovni sa udeje počas [...]

Izrael / Hamas /

Hamas podľa úradu izraelského premiéra odmietol návrh dohody o rukojemníkoch

14.04.2024 10:20

Dokument predložili sprostredkovatelia vyjednávaní medzi Izraelčanmi a Hamasom.

Sydney

Polícia identifikovala páchateľa útoku v Sydney, trpel duševnou poruchou

14.04.2024 08:24

V nákupnom centre prišlo o život najmenej šesť ľudí.

Ľubomíra Adamčiová, pacientka

Rakovina neznamená smrť. Mne pomohli najbližší, viera a včasná prevencia, hovorí Ľubomíra

14.04.2024 08:00

Správa o onkologickej diagnóze nie je koniec sveta, prízvukuje žena, ktorá s vážnou chorobou bojovala viac ako rok a odvtedy je v remisii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 236807x
Priemerná čítanosť článkov: 1957x

Autor blogu

Kategórie