Založ si blog

Splňuje sa proroctvo v priamom prenose!

“V čase konca sa s ním bude tlačiť kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava … vstúpi aj do krajiny Okrasy, a mnoho krajín padne … bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta…ale znepokoja ho správy z východu a zo severu…a príde jeho koniec a nikto mu nepomôže.” – Daniel 11:40-45.

Dnes Spojené Štáty Americké reprezentujú kráľa juhu, zatiaľ čo Britské Impérium (nie Anglicko ani Britské ostrovy ani Spojené kráľovstvo) reprezentuje kráľa severu! História týchto dvoch káľov začala pred 2 500 rokmi, zaniknutím Gréckeho impéria po usmrtení Alexandra Veľkého a jeho dvoch synov! Bolo rozdelené medzi jeho čtyroch generálov, z ktorých najvýznamnejší boli general ovládajúci Sýriu na sever od Izaela a druhý ovládajúci Egypt, na juh od Izraela.

Počas vlády USA prezidenta D. Trumpa sa začali USA “tlačiť” s kráľom severu alebo Britským Impériom (alebo Hlbokým štátom)! A to, čo sa dnes deje v USA, a v EÚ, a v skutočnosti, na celom svete, je dôsledkom tohoto “drgania”, aj prorockého biblického “času konca”! Žiadná krajina, žiadna skupina ľudí, nezmení kurz histórie, ktorý už bol predpovedaný prozreteľnosťou Vsemohúceho Boha! Jedine čo každý jednotlivec musí urobiť, je byť na správnej strane, to jest na strane Boha Jehovu!

Britský dlh sa zdvojnásobí do roku 2026!

28.11.2023

Očakáva sa, že dlh do roku 2026 vzrastie až na 151 miliárd libier, podľa daňového a výdavkového dozoru. Tak dlh domácností v Spojenom kráľovstve vzrastie zo súčasnej úrovne 73 miliárd GBP (92 miliárd USD) na 190 miliárd USD v roku 2026, informoval tento týždeň Úrad pre rozpočtovú zodpovednosť (OBR). A nárast znamená, že priemerná dlhová záťaž na domácnosť [...]

Čo nám vykvitlo v Diablovej záhradke

19.11.2023

42. deň takzvanej vojny v Gaze dosiahla Bidenova administratíva svoje prvé „víťazstvo“ – Netanjahu vojnový kabinet pristúpil konečne na požiadavku povoliť palivo do Gazy pre minimálny chod odsoľovacích zariadení a kanalizačných systémov. Povoľujú dve nákladné autá s palivom denne a vypočítali, že pri 2 – 4 % bežnej spotreby v Gaze sa palivo neodkloní ani [...]

Rastúce nebezpečenstvo WWIII jasné!

12.11.2023

Ruské ministerstvo zahraničných vecí 6. novembra vo vyhlásení oznámilo, že odstúpi od Zmluvy o konvenčných silách v Európe (CFE) s účinnosťou od 7. novembra o 0:00 hod. 2023, uvádza sa v stanovisku ministerstva: “Medzinárodný právny dokument, ktorý bol pozastavený našou krajinou v roku 2007, je preto pre nás minulosťou. Dokonca aj formálne zachovanie zmluvy CFE sa [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 212249x
Priemerná čítanosť článkov: 1965x

Autor blogu

Kategórie