Založ si blog

Na úvod krátke slovo od Abdrušina!

PÁSKA padá a viera sa stáva presvedčením. Len v presvedčení je oslobodenie a spása! Hovorím len k tým, ktorí vážne hľadajú. Musia byť schopní a ochotní vecne skúmať toto vecné! Náboženskí fanatici a kolísaví rojkovia mali by sa radšej vzdialiť, lebo Pravde škodia. Avšak zlovoľní a nevecní majú sami nájsť v týchto slovách svoje odsúdenie. 

Posolstvo zasiahne len tých, ktorí zjavne nesú v sebe iskru Pravdy a túžbu byť skutočne človekom. Všetkým týmto sa stane tiež svetlom a oporou. Vyvedie ich bez okľúk zo všetkého chaosu terajšieho zmätku.  Nasledujúce Slovo neprináša nové náboženstvo, ale má byť pochodňou pre všetkých vážnych poslucháčov alebo čitateľov.

Aby tým našli pravú cestu, ktorá ich povedie do vytúžených výšin. Len ten, kto sa sám pohybuje, môže duchovne napredovať. Hlupák, ktorý k tomu používa cudzie pomôcky vo forme hotových názorov, ide svojou cestou len ako o barlách, zatiaľ čo svoje vlastné zdravé údy vyradil. Len čo však smelo používa ako výzbroj ku vzostupu všetky v ňom driemajúce schopnosti,

čakajúce na jeho zavolanie, využije tak zverenú mu hrivnu podľa vôle svojho Stvoriteľa a hravo premôže všetky prekážky, ktoré mu chcú skrížiť cestu, aby ho z nej odchýlili. Preto sa prebuďte! Len v presvedčení je pravá viera a k presvedčeniu sa prichádza jedine prísnym uvažovaním a skúmaním! Buďte živými v nádhernom stvorení vášho Boha! 

Abd-ru-shin 

PS: Pre nevzdeláných v Božom inšpirovanom Slove – Biblii, a neschopných rozumne uvažovať na horecitované filozofické slová nemeckého spisovateľa a samozvaného mesiáša, Oskara Ernsta Bernhardta (a.k.a Abdrušina), sa môžu zdať zaujímavé alebo aj významné. S Božím Svätým Písmom majú spoločné akorát slová Stvoriteľ, Boh a podobné, ale čo do hĺbky Božích myšlienok a zjavených právd, akrývajúcich sa ako Božie sväté tajomstvo, vôbec nič! 

Spisovateľ, filozof a samozvaný spasiteľ ľudstva, Oskar Abdrušin, jednoducho, bez uvedomenia si, prehliada nespočetné biblické pravdy hlboko skryté pred zrakmi obyčajných ľudí celého sveta! Jedna taká dôležitá neporovnateľná pravda je to, že Božie Slovo nie je adresované ľudstvu všeobecne, ale len ku členom jeho vyvoleného národa, starovekého Izraela v minulosti a kresťanskému zboru pomazaných bratov Ježiša Krista a adoptovaným synom Jehovu Boha dnes! 

Ťažko rozoznateľné výroky odpadlíka SV!

05.04.2024

Nemohol som si odpustiť citovať “démonické” poznámky-odpovede autora knihy Sám Jehova sa stal Kráľom, mnohých podkastov, a aj článkov a jeho internetného fóra, kde veľmi ľstivým, skoro ale i nerozoznateľným slobodomurárskym štýlom, ktorý používajú predstavitelia SV, takzvaný (ešte dnes Kristom nezvolený) Verný a Rozvážny Otrok v Ježišovom druhom príchode: [...]

Učitelia v DE zakázali žiakom piť vodu!

18.03.2024

Desiatkam malých školákov v jednej progresivistickej škole v Nemecku bolo povedané, že nemôžu piť vodu, pretože by to mohlo uraziť moslimov, ktorí dodržiavajú pôsť počas aktuálne prebiehajúceho ramadánu! Médium NIUS v Nemecku, prinieslo túto správu, že piataci informovali svojich rodičov o tomto incidente po tom, čo sa dvaja učitelia v škole rozhodli nechať ich [...]

Žiadny človek nebude mať výhovorku!

15.03.2024

Už sa to stalo ale viackrát, no tá najvýznamnejšia historická skutočnosť, ktorá nám objasní myšlienku v titulke sa udiala počas Norimberského Procesu! Mnohí obvinení, lekári, doktori a vojenskí predstavitelia snažili ospravedlniť svoju prítomnosť v kriminálnych aktoch výhovorkou: Ja, my sme to nevedeli! Niečo podobné, ale na celosvetovej úrovni sa udeje počas [...]

Petr Fiala

Fiala zostáva predsedom ODS. Okamura naďalej šéfuje SPD, nemal vyzývateľa

13.04.2024 17:37

Na kongrese ODS v Ostrave získal Petr Fiala 424 hlasov od 525 prítomných delegátov (necelých 81 percent).

mimoriadne1, mim1, smrť, úmrtie, zomrel, sviečka, kahanec

Zomrel prvý porevolučný starosta Rače Libor Pajdlhauser

13.04.2024 16:55

Keďže v rokoch 1939 - 1989 nemala Rača samosprávu, počas svojho pôsobenia ju znovuzakladal.

Antalya / Lanovka /

Jedna osoba prišla o život pri páde kabíny lanovky pri Antalyi, desiatky evakuovali

13.04.2024 16:47

Na mieste zasahovalo sedem helikoptér a viac než 500 záchranárov.

Robert Fico

Fico: Akonáhle skončí vojna, bude záujem na štandardizácii vzťahov s Ruskom

13.04.2024 16:28

Fico tvrdí, že ak bude mať Ukrajina ambíciu vstúpiť do NATO a bude premiérom, tak bude presviedčať poslancov, aby toto rozhodnutie vetovali.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 236751x
Priemerná čítanosť článkov: 1957x

Autor blogu

Kategórie