Založ si blog

Splňuje sa proroctvo v priamom prenose!

“V čase konca sa s ním bude tlačiť kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava … vstúpi aj do krajiny Okrasy, a mnoho krajín padne … bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta…ale znepokoja ho správy z východu a zo severu…a príde jeho koniec a nikto mu nepomôže.” – Daniel 11:40-45.

Dnes Spojené Štáty Americké reprezentujú kráľa juhu, zatiaľ čo Britské Impérium (nie Anglicko ani Britské ostrovy ani Spojené kráľovstvo) reprezentuje kráľa severu! História týchto dvoch káľov začala pred 2 500 rokmi, zaniknutím Gréckeho impéria po usmrtení Alexandra Veľkého a jeho dvoch synov! Bolo rozdelené medzi jeho čtyroch generálov, z ktorých najvýznamnejší boli general ovládajúci Sýriu na sever od Izaela a druhý ovládajúci Egypt, na juh od Izraela.

Počas vlády USA prezidenta D. Trumpa sa začali USA “tlačiť” s kráľom severu alebo Britským Impériom (alebo Hlbokým štátom)! A to, čo sa dnes deje v USA, a v EÚ, a v skutočnosti, na celom svete, je dôsledkom tohoto “drgania”, aj prorockého biblického “času konca”! Žiadná krajina, žiadna skupina ľudí, nezmení kurz histórie, ktorý už bol predpovedaný prozreteľnosťou Vsemohúceho Boha! Jedine čo každý jednotlivec musí urobiť, je byť na správnej strane, to jest na strane Boha Jehovu!

Celé Sväté Písmo pochádza od Boha …

13.07.2024

Celý verš v Biblii, kde sa táto veta nachádza v knihe 2. Timotejovi 3:16, ale celý inšpirovaný text už znie následovne: “Celé Písmo pochádza od Boha (je vdýchnuté Bohom Jehovom, čiže napísané pod vplyvom Božieho svätého ducha) je užitočné na vyučovanie, na karhanie, na nápravu všetkého a na výchovu k tomu, čo je správne, aby bol Boží človek celkom [...]

Nehanbia sa za úplatky od Big Farma!

12.06.2024

Prečo lekári bežne berú úplatky od farmaceutických firiem a ani sa za to nehanbia? Ak ste sa ale niekedy čudovali, prečo sa napríklad pri liečbe rakoviny používajú len určité farmaceutické produkty a metódy, odpoveď súvisí so skorumpovaným zdravotníckym systémom a lekármi, ktorí sú podplatení, aby presadzovali vysoko ziskové protokoly farmaceutického priemyslu. Nie je [...]

Keby apoštol Pavol písal svoje blogy

30.05.2024

Zo všetkých inšpirovaných listov Novej Zmluvy Kresťanských-Gréckych Svätých Písiem, apoštol Pavol napísal viac ako polovicu – 14 z 27 inšpirovaných kníh! Tieto, ale i spolu s ostatnými 13-timi majú podoný význam pre nás, ako keď apoštol nám opísal význam 39 inšpirovaných kníh Starej Zmluvy alebo inšpirovaných Židovských-hebrejských Pisiem: “Všetko, čo [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 128
Celková čítanosť: 256031x
Priemerná čítanosť článkov: 2000x

Autor blogu

Kategórie