Založ si blog

Splňuje sa proroctvo v priamom prenose!

“V čase konca sa s ním bude tlačiť kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava … vstúpi aj do krajiny Okrasy, a mnoho krajín padne … bude vládnuť nad skrytými pokladmi, nad zlatom, striebrom a všetkými cennosťami Egypta…ale znepokoja ho správy z východu a zo severu…a príde jeho koniec a nikto mu nepomôže.” – Daniel 11:40-45.

Dnes Spojené Štáty Americké reprezentujú kráľa juhu, zatiaľ čo Britské Impérium (nie Anglicko ani Britské ostrovy ani Spojené kráľovstvo) reprezentuje kráľa severu! História týchto dvoch káľov začala pred 2 500 rokmi, zaniknutím Gréckeho impéria po usmrtení Alexandra Veľkého a jeho dvoch synov! Bolo rozdelené medzi jeho čtyroch generálov, z ktorých najvýznamnejší boli general ovládajúci Sýriu na sever od Izaela a druhý ovládajúci Egypt, na juh od Izraela.

Počas vlády USA prezidenta D. Trumpa sa začali USA “tlačiť” s kráľom severu alebo Britským Impériom (alebo Hlbokým štátom)! A to, čo sa dnes deje v USA, a v EÚ, a v skutočnosti, na celom svete, je dôsledkom tohoto “drgania”, aj prorockého biblického “času konca”! Žiadná krajina, žiadna skupina ľudí, nezmení kurz histórie, ktorý už bol predpovedaný prozreteľnosťou Vsemohúceho Boha! Jedine čo každý jednotlivec musí urobiť, je byť na správnej strane, to jest na strane Boha Jehovu!

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

vojna na Ukrajine, Kyjev, kadeti

ONLINE: Šéf NATO verí, že Slovensko bude pomáhať Kyjevu bez ohľadu na výsledky volieb

30.09.2023 05:30

Výsledky volieb na Slovensku podľa Jensa Stoltenberga nezmenia podporu Ukrajine a Kyjev s Varšavou tiež zvládnu urovnať svoje spory.

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200173x
Priemerná čítanosť článkov: 1962x

Autor blogu

Kategórie