Založ si blog

Dôkaz o spojení medzi COVID-19 a 5G!

Výzkumná práca o dôkazu spojenia medzi koronavírusovým ochorením COVID-19 a vystavením sa rádiofrekvenčnému žiareniu z bezdrôtovej komunikácie vrátane 5G! Politika verejného zdravia v oblasti koronavírusovej choroby (COVID-19) sa zamerala na vírus závažného akútneho respiračného syndrómu koronavírus 2 (SARS-CoV-2) a jeho účinky na ľudské zdravie, zatiaľ čo environmentálne faktory sa do značnej miery ignorovali. 

Pri zvažovaní epidemiologickej triády (agent-hostiteľ-prostredie) uplatniteľnej na všetky choroby sme skúmali možný environmentálny faktor v pandémii COVID-19: okolité rádiofrekvenčné žiarenie z bezdrôtových komunikačných systémov vrátane mikrovĺn a milimetrových vĺn. SARS-CoV-2, vírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19, sa objavil vo Wu-chane! V Číne krátko po zavedení celomestského (piata generácia [5G] žiarenia bezdrôtovej komunikácie [WCR]) a spočiatku sa rýchlo rozšíril po celom svete.

Demonštruje štatistickú koreláciu s medzinárodnými komunitami s nedávno vytvorenými sieťami 5G. V tejto štúdii sme preskúmali odborne zhodnotenú vedeckú literatúru o škodlivých biologických účinkoch WCR. Identifikovali sme niekoľko mechanizmov, ktorými WCR mohla prispieť k pandémii COVID-19 ako toxický environmentálny kofaktor. Prekročením hraníc medzi disciplínami biofyziky a patofyziológie prezentujeme dôkaz, že WCR môže: 

(1) spôsobiť morfologické zmeny v erytrocytoch vrátane tvorby echinocytov a rouleaux, ktoré môžu prispieť k hyperkoagulácii; (2) zhoršiť mikrocirkuláciu a znížiť hladiny erytrocytov a hemoglobínu, čo zhoršuje hypoxiu; (3) zosilnenie dysfunkcie imunitného systému, vrátane imunosupresie, autoimunity a hyperzápalu; (4) zvýšiť bunkový oxidačný stres a produkciu voľných radikálov, čo vedie k poraneniu ciev a poškodeniu orgánov; (5) zvýšenie intracelulárneho Ca2+ nevyhnutného pre vírusový vstup, replikáciu a uvoľňovanie, okrem podpory prozápalových dráh; a (6) zhoršiť srdcové arytmie a srdcové poruchy.

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

zmenpoistovnu, pr, nepouzivat

POZOR! Posledná šanca zmeniť poisťovňu je DNES: Ktorá zdravotná poisťovňa vás poteší najviac?

30.09.2023 00:00

Pripravili sme si preto základné porovnanie dvoch súkromných zdravotných poisťovní, ktoré sa najviac bijú, kto ponúkne najlepšie benefity.

dodavka, čr, migranti

Bieloruský prevádzač natlačil do dodávky 33 migrantov, v ČR mu hrozí 8 rokov

29.09.2023 23:01

Občan Bieloruska prevážal namiesto paliet s tovarom v uzavretom nákladovom priestore dodávky ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200123x
Priemerná čítanosť článkov: 1962x

Autor blogu

Kategórie