Založ si blog

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: 

‚V žiadnej z epizód ‚The Scott Ritter Show‘ sa nikdy neobjavili žiadne nenávistné prejavy, pokiaľ si človek nepozrie jedinečný obsah z umlčaných nenávistných hlasov. A tento krok je „najnovším zo série akcií YouTube na umlčanie ruských hlasov“. Toto „predstavuje živý prejav choroby rusofóbie, ktorá zachvátila Ameriku a americké platformy sociálnych médií“‘.

V druhom tweete Ritter napísal, že YouTube odstránil aj jeho kanál Ask The Inspector tvrdiac, že tento krok je „cieleným úsilím služby YouTube odstrániť/minimalizovať môj hlas, mojich početných hostí a ľudí, ktorí našli čas klásť skúmavé otázky o naliehavých problémoch dňa… Tí, ktorí za tým stoja, by mali vedieť – neuspejete’! 

Povedal, že mimo YouTube existuje „rozsiahly svet sociálnych médií“, pričom varoval tých, ktorí už zostanú na platforme, že sa mu budú musieť v určitom momente podriadiť alebo budú musieť svoje kanály tiež odstrániť. Ritter včera pre RT povedal, že jeho „Ask the Inspector“ a „The Scott Ritter Show“ sa sťahujú do Rumble.

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

Diablova banka medzinárodných zúčtovaní

05.09.2023

Ten svet ovládajú zlé finančné elity, ktoré vždy operujú v tieni spoločnosti, ukryté pred verejnosťou. Presunutím takých operácií do zákulisia sú vládcovia chránení pred hnevom ľudí. Potrebovali sa však chrániť aj pred stíhaním národných vlád, a preto si už vytvorili takzvané „suverénne štáty“. Suverénny štát je malá oblasť, ktorá nepodlieha zákonom [...]

vojna na Ukrajine, Kyjev, kadeti

ONLINE: Šéf NATO verí, že Slovensko bude pomáhať Kyjevu bez ohľadu na výsledky volieb

30.09.2023 05:30

Výsledky volieb na Slovensku podľa Jensa Stoltenberga nezmenia podporu Ukrajine a Kyjev s Varšavou tiež zvládnu urovnať svoje spory.

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200191x
Priemerná čítanosť článkov: 1963x

Autor blogu

Kategórie