Založ si blog

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! 

Západné národné štáty stratili svoju ekonomickú suverenitu, pretože predávali svoju budúcnosť za cenu lacného tovaru zo zahraničia, čím sa stali až závislými na udržiavaní chudobných krajín v chudobe a lacnej pracovnej sile (rozvíjajúce sa a modernizujúce sa národy majú tendenciu viesť k tomu, že kvalifikovaná, vysoko platená pracovná sila sa nestala banánovou republikou).

Lenže tak ľudstvo stále viac skĺzlo do klietky “koniec dejín“, ktorá nakoniec hľadala nový svetový poriadok, ktorý by nahradil starý poriadok národných štátov a demokracií, ktorý vládol niekoľko predchádzajúcich storočí. Centralizovanejšia nadnárodná kontrola takých národných štátov zo strany finančníckej oligarchie, vznikla za takými dohodami ako je “voľný obchod“, ako NAFTA a Maastricht na začiatku 90. rokov.

To bol samozrejme takmer nezastaviteľný trend po rozpade Sovietskeho zväzu (ale aj replikácii západnej globalizácie v krátkom období šokovej terapie Ruskej Federácie v 90. rokoch). Našťastie tu ale hovoríme o “takmer nezastaviteľnej“, pretože tento plán v roku 2013, vykoľajilo niečo veľmi zvláštne, a neočakávané! Objaví sa nový operačný systém, keď Ťin-pching svetu oznámil, že Čína nebude pokračovať ako centrum lacnej pracovnej sily!

Cez ich náboženstvo poznáme globalistov!

24.02.2024

Aby ste pochopili, čo je luciferianizmus (náboženstvo globalistov), predstavte si ho ako anti-boha, vojnu proti prírode alebo vojnu proti prirodzenému stavu ľudstva maskovanú ako “osvietenstvo“. To je dôvod, prečo sa globalisti snažia zaviesť ale extrémne opačný pohľad na každú prirodzenú dispozíciu. Jedným z takýchto falošných príbehov je predstava ľudských [...]

Psychológia tvorenia masového vnímania

05.02.2024

Technika gaslightingu* má, samozrejme, pre dnešok veľký význam, lebo sa využíva v celosvetovom meradle, ktoré nemá v histórii obdobu! Dnes žijeme vo svete, kde miera dezinformácií a otvoreného klamstva dosiahla taký stav, že možno vôbec po prvý raz vidíme, že väčšina sveta začína spochybňovať svoju vlastnú a okolitú úroveň zdravého rozumu! Táto vedecká [...]

Aká budúcnosť je ponúkaná ľudstvu!

30.01.2024

Profesor Mattias Desmet diskutuje o svojej práci, ktorá spája minulé historické epizódy toho, čo sa nazýva „masová formácia“ (alebo masová psychóza ľudí) a súčasné udalosti. Sme na temnej ceste, poháňanej nejasnými hercami, ktorí ťahajú i za naše emocionálne nitky, aby vytvorili strach a izoláciu, aby presadili svoju agendu technokratickej kontroly našich životov, [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 230338x
Priemerná čítanosť článkov: 1952x

Autor blogu

Kategórie