Založ si blog

Diabol vedie celé ľudstvo do záhuby!

Počas mnohých rokov len v nedávnej miínulosti svedkovia Jehovu Boha skoro denne používali inšpirovaný text apoštola Jána z jeho prvého listu pomazaným bratom Ježiša Krista ohľadne zdroja zla v súčasnom svete:

“Vieme, že nikto, kto sa narodil z Boha, nehreší. A keďže ten, ktorý sa narodil z Boha, ho chráni, ten zlý sa ho nezmocní. Vieme, že pochádzame z Boha, ale celý svet je v moci toho zlého.” – 1. Jána 5:18, 19.

Satan Diabol začal vládnuť nad nedokonalým ľudstvom od čias, keď Adam a Eva sa vzbúrili proti svojmu Stvoriteľovi, Bohu Jehovovi, a jeho vláda nad nimi pokračuje až dodnes, pravdaže s povolením Všemohúceho!

Zatiaľ čo ľudstvo sa rúti do sebazničenia pod vplyvom Satana Diabla, jeho démonov, a všetkých ľudí pod jeho vplyvom, (malých i veľkých, bohatých i chudobných, slobodných i otrokov – Zjavenie 13:16), ľudia majú možnosť!

Možnosť zvoliť si stranu Všemohúceho Stvoriteľa, Jehovu Boha, na záchranu svojo života nielen na viac rokov, ale v skutočnosti navždy, lebo to bol jeho originálny cieľ od samého začiatku jeho stvorenia ľudstva!

Zatiaľ čo Satan Diabol viedol ľudstvo k sebazničeniu, Stvoriteľ bol aktívny vyhľadávaním poctivých a úprimných členov ľudskej rodiny, skutočne veriacich uctievateľov, ktorí v konečnom dôsledku budú tvoriť “semeno ženy” (1. Mo. 3:15), ktoré zachráni veriacich!

Cez ich náboženstvo poznáme globalistov!

24.02.2024

Aby ste pochopili, čo je luciferianizmus (náboženstvo globalistov), predstavte si ho ako anti-boha, vojnu proti prírode alebo vojnu proti prirodzenému stavu ľudstva maskovanú ako “osvietenstvo“. To je dôvod, prečo sa globalisti snažia zaviesť ale extrémne opačný pohľad na každú prirodzenú dispozíciu. Jedným z takýchto falošných príbehov je predstava ľudských [...]

Psychológia tvorenia masového vnímania

05.02.2024

Technika gaslightingu* má, samozrejme, pre dnešok veľký význam, lebo sa využíva v celosvetovom meradle, ktoré nemá v histórii obdobu! Dnes žijeme vo svete, kde miera dezinformácií a otvoreného klamstva dosiahla taký stav, že možno vôbec po prvý raz vidíme, že väčšina sveta začína spochybňovať svoju vlastnú a okolitú úroveň zdravého rozumu! Táto vedecká [...]

Aká budúcnosť je ponúkaná ľudstvu!

30.01.2024

Profesor Mattias Desmet diskutuje o svojej práci, ktorá spája minulé historické epizódy toho, čo sa nazýva „masová formácia“ (alebo masová psychóza ľudí) a súčasné udalosti. Sme na temnej ceste, poháňanej nejasnými hercami, ktorí ťahajú i za naše emocionálne nitky, aby vytvorili strach a izoláciu, aby presadili svoju agendu technokratickej kontroly našich životov, [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 230341x
Priemerná čítanosť článkov: 1952x

Autor blogu

Kategórie