Založ si blog

Vládcovia Chaosu v konci neuspejú!

“Všetko, čo bolo napísané predtým, bolo napísané na naše poučenie, aby sme vďaka svojej vytrvalosti a úteche, ktorú dáva Písmo, mali nádej. Nech vám Boh, ktorý poskytuje vytrvalosť a útechu, pomôže, aby ste všetci zmýšľali tak ako Kristus Ježiš, aby ste spoločne,a ale aj jednohlasne oslavovali Boha a Otca nášho Pána Ježiša Krista.” – Rimanom 15:4-6.

Nanešťastie pre ľudí v dnešnom svete, všetko prebieha podľa plánu nového svetového poriadku. Ale čo je tento plán nového svetového poriadku? V skratke Plán je taký: Tajní plánovači zlej agendy Nového Svetového Poriadku, majú v úmysle reálne znížiť svetovú populáciu na ‚udržateľnú úroveň v trvalej rovnováhe s prírodou’, nemilosrdnou agendou kontroly populácie prostredníctvom kontroly reprodukcie a genocídy. . .

Tiež hromadné vyvražďovanie ľudí plánovanou genocídou, zároveň pomocou toxického falšovania zásob vody, ale i potravín, zbrojeného mikrovlnného žiarenia, ale zároveň aj nekonečnými chemtrailmi kontrolovaných zbraní, a aj uvoľňovaním umelo vytvorených vírusov, umelo vytvorených pandémií, a programov hromadného povinného očkovania, občianskych a rasových vojen, ktoré vyvrcholia plánovanou treťou svetovou vojnou.

Ale našťastie pre veriacich, ktorí sa držia učenia Ježiša Krista a žijú podľa jeho Zákona Lásky, všetko, čo sa dnes odohráva vo svete je pod dokonalou kontrolou Všemúceho a Vševediaceho Stvoriteľa vesmíru a života v ňom, ktorý používa tých ľudí pod kontrolou svojho najväčšieho Nepriateľa a ničiteľa všetkého života na Zemi. V konečnom dôsledku sa uskutoční Vôľa Najvyššieho!

Tretia svetová vojna je s informáciami!

18.04.2024

Významní rečníci, vrátane profesora M. Inoueho a výskumníka modernej histórie Chikatsu Hayashiho, predniesli v Japonsku presvedčivé prejavy pred demonštrantmi, ktoré odhalili znepokojujúcu dynamiku medzi globálnymi zdravotníckymi autoritami a farmaceutickými agendami! Vyzval ľudí, aby sa postavili proti aplikovaniu genetických vakcín do svojich tiel, čím naznačil, že [...]

Ťažko rozoznateľné výroky odpadlíka SV!

05.04.2024

Nemohol som si odpustiť citovať “démonické” poznámky-odpovede autora knihy Sám Jehova sa stal Kráľom, mnohých podkastov, a aj článkov a jeho internetného fóra, kde veľmi ľstivým, skoro ale i nerozoznateľným slobodomurárskym štýlom, ktorý používajú predstavitelia SV, takzvaný (ešte dnes Kristom nezvolený) Verný a Rozvážny Otrok v Ježišovom druhom príchode: [...]

Učitelia v DE zakázali žiakom piť vodu!

18.03.2024

Desiatkam malých školákov v jednej progresivistickej škole v Nemecku bolo povedané, že nemôžu piť vodu, pretože by to mohlo uraziť moslimov, ktorí dodržiavajú pôsť počas aktuálne prebiehajúceho ramadánu! Médium NIUS v Nemecku, prinieslo túto správu, že piataci informovali svojich rodičov o tomto incidente po tom, čo sa dvaja učitelia v škole rozhodli nechať ich [...]

France Moulin Rouge

Ostalo len LIN ROUGE. Vrtuľa legendárneho mlyna na streche parížskeho kabaretu sa zrútila

25.04.2024 09:29

Svetoznámy kabaret je jednou z tamojších najnavštevovanejších turistických atrakcií.

izrael, hamas, zbrane

Hamas zloží zbrane, ak vznikne palestínsky štát, povedal predstaviteľ hnutia

25.04.2024 09:16

Hnutie Hamas vládne od roku 2007 v Pásme Gazy.

Jemen, USS Carney

Loď v Červenom mori zostrelila raketu, k útoku sa prihlásili húsíovia

25.04.2024 08:40

Vypálená raketa pravdepodobne mierila na loď MV Yorktown plaviacu sa pod americkou vlajkou.

Mikuláš Černák, súd

Zatiaľ nie, odkázal Černák. Na súde nastal zvrat, rozhodovať o jeho prepustení sa bude o týždeň, boss bossov prehovorí

25.04.2024 08:00, aktualizované: 09:52

Kedy sa dozvieme verdikt, zatiaľ nie je známe. V prípade ešte stále pribúdajú návrhy na doplnenie dokazovania a procesné strany ich môžu podať aj počas pojednávania.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 122
Celková čítanosť: 239559x
Priemerná čítanosť článkov: 1964x

Autor blogu

Kategórie