Založ si blog

Hviezdne vojny – Impérium vracia úder!

Vytlačenie Tuckera Carlsona na Fox News je v Spojených štátoch veľkou udalosťou. To hovorí o tom, akí USA, ako národ, sú zbavení akejkoľvek formy kultúrnej stability. Každý kanál sociálnych médií úplne vybuchol. Milióny opustili Fox a tento exodus bude určite pokračovať. Akcie spoločnosti Fox sa prepadli a potom sa stabilizovali. 

Carlson je jednoznačne najvplyvnejšou mediálnou osobnosťou v Spojených štátoch. Jeho publikum vedie medzi vytúženou demografickou skupinou 18-45 s obrovským náskokom a predstavuje najväčšie publikum! Ale ako sám hovorí: „Som len moderátor talkshow”. Mohol by dodať: „Ale v krajine slepých je kráľom jednooký.”

Môžeme nájsť paralelu k súčasnej situácii v Amerike a v SK v biblickom proroctve? Absolútne! Demokrati alebo Black Lives Matter alebo elity, globalisti, finančníci, spolu s imprialistami a všetky takéto extrémne sily, ktoré za každú cenu vytlačujú pravdu z každodenného života nielen v USA, ale aj na celom svete! Daniel píše:

“Z jedného z nich [z tých štyroch rohov] vyrástol iný roh, malý, ale stále sa zväčšoval smerom až na juh a smerom až na východ slnka a smerom ku krajine Okrasy. A potom sa zväčšoval až k nebeskému vojsku, takže spôsobil, že niečo z vojska a niečo z hviezd spadlo nazem, a on ich pošliapal…

…a vypínal sa až ku Kniežaťu vojsk a bola od neho odňatá stála obeť a bolo zhodené ustanovené miesto jeho svätyne. Lenže pre priestupok bolo postupne vydané vojsko spolu so stálou obeťou; a zhadzoval pravdunazem a v svojom počínaní mal úspech.“ — Daniel 8:9–12.

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

zmenpoistovnu, pr, nepouzivat

POZOR! Posledná šanca zmeniť poisťovňu je DNES: Ktorá zdravotná poisťovňa vás poteší najviac?

30.09.2023 00:00

Pripravili sme si preto základné porovnanie dvoch súkromných zdravotných poisťovní, ktoré sa najviac bijú, kto ponúkne najlepšie benefity.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200163x
Priemerná čítanosť článkov: 1962x

Autor blogu

Kategórie