Založ si blog

Na úvod krátke slovo od Abdrušina!

PÁSKA padá a viera sa stáva presvedčením. Len v presvedčení je oslobodenie a spása! Hovorím len k tým, ktorí vážne hľadajú. Musia byť schopní a ochotní vecne skúmať toto vecné! Náboženskí fanatici a kolísaví rojkovia mali by sa radšej vzdialiť, lebo Pravde škodia. Avšak zlovoľní a nevecní majú sami nájsť v týchto slovách svoje odsúdenie. 

Posolstvo zasiahne len tých, ktorí zjavne nesú v sebe iskru Pravdy a túžbu byť skutočne človekom. Všetkým týmto sa stane tiež svetlom a oporou. Vyvedie ich bez okľúk zo všetkého chaosu terajšieho zmätku.  Nasledujúce Slovo neprináša nové náboženstvo, ale má byť pochodňou pre všetkých vážnych poslucháčov alebo čitateľov.

Aby tým našli pravú cestu, ktorá ich povedie do vytúžených výšin. Len ten, kto sa sám pohybuje, môže duchovne napredovať. Hlupák, ktorý k tomu používa cudzie pomôcky vo forme hotových názorov, ide svojou cestou len ako o barlách, zatiaľ čo svoje vlastné zdravé údy vyradil. Len čo však smelo používa ako výzbroj ku vzostupu všetky v ňom driemajúce schopnosti,

čakajúce na jeho zavolanie, využije tak zverenú mu hrivnu podľa vôle svojho Stvoriteľa a hravo premôže všetky prekážky, ktoré mu chcú skrížiť cestu, aby ho z nej odchýlili. Preto sa prebuďte! Len v presvedčení je pravá viera a k presvedčeniu sa prichádza jedine prísnym uvažovaním a skúmaním! Buďte živými v nádhernom stvorení vášho Boha! 

Abd-ru-shin 

PS: Pre nevzdeláných v Božom inšpirovanom Slove – Biblii, a neschopných rozumne uvažovať na horecitované filozofické slová nemeckého spisovateľa a samozvaného mesiáša, Oskara Ernsta Bernhardta (a.k.a Abdrušina), sa môžu zdať zaujímavé alebo aj významné. S Božím Svätým Písmom majú spoločné akorát slová Stvoriteľ, Boh a podobné, ale čo do hĺbky Božích myšlienok a zjavených právd, akrývajúcich sa ako Božie sväté tajomstvo, vôbec nič! 

Spisovateľ, filozof a samozvaný spasiteľ ľudstva, Oskar Abdrušin, jednoducho, bez uvedomenia si, prehliada nespočetné biblické pravdy hlboko skryté pred zrakmi obyčajných ľudí celého sveta! Jedna taká dôležitá neporovnateľná pravda je to, že Božie Slovo nie je adresované ľudstvu všeobecne, ale len ku členom jeho vyvoleného národa, starovekého Izraela v minulosti a kresťanskému zboru pomazaných bratov Ježiša Krista a adoptovaným synom Jehovu Boha dnes! 

Ekonomika – bomba v rukách globalistov!

30.09.2023

Dôležité je mať na pamäti, že cez celý proces po roku 1971 sa samotný kapitalizmus pomaly premenil na časovanú bombu, ktorá nemohla urobiť nič iné, len po čase sama vybuchnúť. To znamená, že je fatálne, aj nesprávne považovať zneužívanie globalizácie alebo prebiehajúci kolaps za chyby, ale skôr za zamýšľaný dôsledok samotného návrhu systému globalistov! [...]

Dobrá správa o najlepšej vláde je známa!

14.09.2023

Je to dobrá, v skutočnosti najlepšia správa o vláde nielen pre jednu krajinu alebo len pre celý svet! Je to tá najlepšia správa o vláde pre celý vesmír! Dokonalý muž, pravdivý v každom aspekte, ktorý dokázal svoj verný postoj k celej pravde, ju predstavil celému ľudstvu takto: “A táto dobrá správa o Kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na [...]

YouTube zakazuje videá Scotta Rittera!

10.09.2023

YouTube zakázal Scotta Rittera a tiež odstránil všetky jeho predchádzajúce videá zo svojej platformy. Ritter tweetoval, že jeho kanál The Scott Ritter Show, prostredníctvom ktorého sa pokúšal približovať hlasy ruského ľudu americkému/západnému publiku, bol označený za nenávistný prejav a bol stiahnutý bez predchádzajúceho varovania. Na Twitteri napísal: ‚V [...]

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

zmenpoistovnu, pr, nepouzivat

POZOR! Posledná šanca zmeniť poisťovňu je DNES: Ktorá zdravotná poisťovňa vás poteší najviac?

30.09.2023 00:00

Pripravili sme si preto základné porovnanie dvoch súkromných zdravotných poisťovní, ktoré sa najviac bijú, kto ponúkne najlepšie benefity.

dodavka, čr, migranti

Bieloruský prevádzač natlačil do dodávky 33 migrantov, v ČR mu hrozí 8 rokov

29.09.2023 23:01

Občan Bieloruska prevážal namiesto paliet s tovarom v uzavretom nákladovom priestore dodávky ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 200135x
Priemerná čítanosť článkov: 1962x

Autor blogu

Kategórie